Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy görcsöl az alhasam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 hetes veszélyeztetett terhes vagyok, mert kétszarvú méhem van.

Eddig szerencsére semmi probléma nem volt, de ma reggel úgy keltem hogy a jobb oldalamon eléggé görcsöl az alhasam. Olyan érzés kb, mint amikor menstruálni szoktam.

Első baba és másfél év után jött össze, szóval nagyon félek hogy valami baj lehet.


2012. febr. 9. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Vegyél be magnéziumot és pihenj le!Ha továbbra is görcsölnél vagy esetleg elkezdenél vérezni azonnal menj orvoshoz!
2012. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia én is veszélyeztetett vagyok, csak én egy korábbi vetélés, és a mostaninál vérezgetés (8-13 hét között) miatt, szintén első babával. Nekem az elejétől fogva vannak görcseim: a hasamban, szeméremcsontban és olyan érzésem s van néha, mintha a petefészkem görcsölne. Néha naponta csak 1x2x jelentkezik, de van olyan, hogy két napig szinte folyamatosan érzem. Magne B 6-ot kell szednem, 3x1-et, a húzósabb napokon max. 3x2-t. Eleinte nagyon féltem minden ilyen esetnél, de a dokim azt mondja, hogy ez belefér. Van, aki egyetlen görcs nélkül csinálja végig a terhességét, és van olyan is, aki sajna folyamatosan görcsöl. Nekem azt mondta a doki, hogy akkor van gáz, ha annyira görcsölök, hogy az már fizikailag is nyomasztó/elviselhetetlen.

úgyhogy a saját tapasztalatom alapján, elvileg oké vagy, de ha nem tudod eldönteni, az a legjobb, ha felhívod a dokidat vagy a védőnődet. 18khm

2012. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!