Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a 8. hétben...

Normális, hogy a 8. hétben görcsöl a hasam?

Figyelt kérdés
Az elején nagyon görcsölt hetekig, meg állandóan úgy éreztem, hogy meg fog jönni. A kórházban azt mondták ez normális, majd elmúlik. Elmúlt, kb. 1-2hétre és most megint görcsöl.
2011. szept. 19. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Fájdalmasan? Mert akkor irány az orvos!

Ha csak kellemetlen érzés, akkor nem hiszem, hogy baj lenne, én is elég sokáig éreztem mensis görcsöket terhesen, de abszolút csak kellemetlen volt és enyhe, nem fájt egyáltalán.

Ha fáj, akkor én elmennék dokihoz.

2011. szept. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kórházban is azt mondták ez normális...sok dokit és nővért kérdeztem és mind ezt mondta...meg, hogy elmúlik, de nemtom mikor kell elmúlnia, vagyis elmúlt, csak visszajött...olyan, mint amikor megjön, csak nem fáj annyira...mert nekem olyankor nem segít semmi...de azért fáj most is...:/
2011. szept. 19. 23:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Valamennyire normális, ha fáj a hasad, de ha nagyon görcsölnél, akkor inkább menj be a kórházba, nehogy baj legyen. Szedj magnéziumot, az enyhíthet rajta.
2011. szept. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!