Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgás számolás?

Magzatmozgás számolás?

Figyelt kérdés
Aki számolja, hogyan csináljátok? Mennyi ideig? És mennyit mozog Nektek?
2012. febr. 9. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
én lefekszem délután nézem az órát, hogy x idön belül kb.30 perc megmozdult- e legalább 5x. amúgy rengeteget mozog nekem ugyhogy nagyon nem foglalkozom vele. de az feltünik, ha két órája nem mozdult meg, akkor megpiszkálom és megmozdul én meg megynyugszom. 34hét felett ajánlják akkora már minden rezzenését ismered a babának, hiányozna ha nem mozogna egy ideig. napi kétszer 30 perc egy oldaladra feküdve szerintem elég meg neked jo pihenés.
2012. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia


Én kaptam a védőnőmtől egy magzatmozásgásfigyelő táblázatot midennap reggel 9 től számolni kell a mozgást ha elérte a 10-et be kell jelölni a papíron az időpontot (felül vannak a napok h,k,sze,csü... oldalt az idő félóránként, és az egész négyzethálós) tehát besatírozod a megfelelő rubrikát,igy látszik majd szépen egymás mellet a mozgásgörbéje, a gond akkor van ha 12 óra után nincs meg a 10 azaz este 9-ig

hány hetes vagy ?mert nekem ezt 32. héttől adták

lehet hogy csak onnantól müködik ez a módszer

2012. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

32 hetes vagyok. Minden reggel és este vérnyomást kell mérnem, és napi egy fél óra magzatmozgás figyelés. Előző fiamnál nem kellett ilyet csináljak. Amikor az oldalamra fekszem, szinte mindig abba hagyja a ficánkolást. Este, amikor lefekszem aludni, Ő is elhelyezkedik és alszik. Remélem ha megszületik megmarad ez a jó szokása :)

Tegnap számoltam először, fél óra alatt 26 ficánkolást számoltam.

2012. febr. 10. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!