Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4hónapja szültem, már sajnos...

4hónapja szültem, már sajnos nem szoptatok,2x volt menstruációm és most 10napja késik. Lehetek terhes? Ki tudom egészségbe hordani a rövid idő miatt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha tesztelsz! Igen, lehetsz, amúgy. És valószínűleg ki is tudod hordani. Bár erről a dokidat kellene kérdezni. :)
2012. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teszteltem már 4 napja de az negatív lett. Az első gyermekemnél is így volt 1 negatív teszt csütörtökön majd egy pozitív szombaton! (És most itt szuszog mellettem) :)
2012. febr. 9. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Az is fontos kérdés lehet hogy simán vagy császárral szültél?

És igen, lehetsz terhes, ha nem jön meg, akkor azért pár nap múlva még tesztelj!

2012. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, siman lehetsz terhes, ha volt olyan szeretkezesetek, aminel nem zarod ki a teherbeeses lehetosget. Nyilvan volt ilyen, mert akkor eszedbe sem jutna.

Viszont a szules utan meg egy evig is lehet rendszertelen a mensi, akkor is, ha nem szoptatsz.


Problema: nekem ket huvelyi szulesem volt, az elso baba 5 honapos volt, amikor a masodik fogant es semmi, de semmi gond nem volt a terheseggel, sem a babaval, sem a szulessel. A sulya lett kevesebb, mint az elso babae, ez elvileg ilyenkor normalis, viszont meg igy is harom kilo felett volt, szoval nincs okunk panaszra.

2012. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz!Ha pedig valóban terhes vagy ne aggódj a két terhesség közti idő rövidségén!Én tavaly január 2.-án szültem a lányom,december 28.-án pedig a kisfiam és makkegészséges,(3950gr-mal és 57cm-rel)!Teljesen problémamentes volt a terhességem is!
2012. febr. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 4.4kg-al szültem a babámat simán nem császárral! Örülnék még egy babának,csak attól tartok mindenki felelőtlenségnek tartaná hogy ilyen hamar újra szülök!
2012. febr. 10. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!