Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj van a szívemmel. A babára...

Baj van a szívemmel. A babára is kihathat?

Figyelt kérdés
22 hetes terhes vagyok, és ma csináltattam meg a belgyógyászati vizsgálatot. A doki szívzörejeket hall nálam, és a szívverésem is alig hallható. Az EKG-n is látszik. Nemsokára kontrol és ha megint rossz, akkor kardiologia. Kérdezte hogy nem szokott e feszíteni a mellkasom, azt mondtam nem, de így belegondolva lehet hogy nem is a mellem, hanem a szívem fáj. A babára kihathat ez? Ja és még dolgozok,Szerintetek írassam ki magam?
2009. jún. 2. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szívbetegen szültem 3 gyereket.Azt javaslom kérj időpontot az Országos Kardiológiai Intézet felnőtt ambulanciájára és,ha ott indokoltnak látják mindenképp csinálnak magzati szívultrahangot is.Nekem mindhárom gyermek egészséges,de sajnos az én szívem kevésbé bírta a gyűrődést ezért márciusba volt egy szívbillentyű műtétem.A gyerekek 11 , 9 és 4 évesek.
2009. jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és kérj beutalót is az Országos Kardiológiára!
2009. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon meg vagyok ijedve. A kislányom egyébként nagyon eleven. Csak neki ne legyen semmi baja.
2009. jún. 2. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedni.Sok szívbetegség teljesen ártatlan,de mindenképp vizsgáltasd ki magad a Kardiológiai intézetben.Nagyon sok terhes kismama szokott ott lenni és teljesen egészséges gyermekük születik.
2009. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Már megnyugodtam.
2009. jún. 2. 19:08
 6/6 Kriszta66 ***** válasza:
Nekem szív bilentyü meszesedésem van , de a kislányomnak semmi baja már 8 hónapos , kis roszcsont.
2009. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!