Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen elviselhetetlen...

35 hetesen elviselhetetlen derékfájás normális?

Figyelt kérdés
nem az első terhességem de ilyen még nem volt.3-4 napja sem ülni sem feküdni nem tudok,ha állok akkor nem fáj.viszont hajolni sem tudok rendesen és éjszaka az ágyban lassan csak segitséggel tudok átfordulni balról jobbra.:( nem vagyok túlsúlyos,bár a pocakom hatalmas és nagyon előre csúcsosodó.ja,és nem jósló fájásokról irok mert az is akad de ami elviselhetetlen az a derékfájás,és nem tudom mitől lehet.ha vki van vagy volt hasonló helyzetben kérem irja le a tapasztalatát.köszönöm.
2009. jún. 2. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy érzek, csak még állni is rossz. Sajna van egy olyan megérzésem, hogy ez már végig elkisér minket. Nekem sajna nem javul inkább napról-napra romlik.


35 hetes kismami

2009. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem sem javul sajnos,sokszor mikor fel akarok állni olyan mintha menten ketté akarna törni a derekam(pedig nem egy vékony testrész).nagyon kellemetlen,mondjuk ma bővelkedtem keményedésben is....nem hittem volna hogy két terhesség után még érhetnek meglepetések....köszönöm hogy megosztottad velem hogy nem csak én szenvedek az utolsó hetekben,sok kitartást kivánok neked!
2009. jún. 2. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is nagyon fáj a derekam,de az oldalfekvéstől még a lábaim is sajognak egy idő után.Az első babónkat várjuk,és már hetek óta kínoz ez a fájdalom ha fekszek.

33 hetes kismami

2009. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csányi Éva válasza:

Szia!

Nekem a 32 héttől fáj a derekam, a szemérem-és medencecsontom pedig már a 28 héttől. Nem javul,hanem rosszabbodik az idő múlásával. Most ott tartunk,hogy egyedül alig bírok felkelni, tusolni...

A fájdalom a szeméremcsontban már olyan erős,hogy a séta is nehezen megy. Szerintem ez azzal is összefüggésben van,hogy a cx értékem 2111.

Abban reménykedek,hogy mivel ilyen sokat szenvedek már hetek óta,könnyű és rövid szülésem lesz. Ezt érdemelné minden kismama! :)

2012. dec. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!