Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jók ezek az eredmények? +még....

Jók ezek az eredmények? +még. Válthatok másik orvosra, akinél fogok szülni? Ahova most járok, ott most tudtuk meg hogy mennyibe is fog kerülni az egész, eddig más összeget tudtunk. Lehet még váltani?

Figyelt kérdés

20 hetes terhes vagyok.Tegnap voltunk ultrahangon:

BPD:44 mm;AC:128 mm;Súly:263gramm.

Van a babám fejébe úgynevezett CPC,kis ciszták két oldalon,egészen picik de még nem szívódott fel.Lehet ebből bármi baja a babámnak?


2012. febr. 10. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 18.hetesen kerestem meg az orvosom. Szerintem 20.héten még simán lehet váltani.

Nekem még csak BPD-t és FL-t néztek 18 hetesen. A súlybecslésnek szerintem semmi értelme. Van egy táblázat, itt megtudod nézni, hogy van-e eltérés.

[link]

A cisztáról sajnos nem tudok mit mondani.

2012. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 agleh ***** válasza:

Én más okból de váltottam dokit a 23. héten. Szerintem ha van olyan doki akiben megbízol és az ára is elfogadható nyugodtan váltsál.

Állítólag mindegyik babánál van kis ciszta csak nem mindegyik ultrahangos doki veszi azt észre. Kb. 2-3 hét és felszívódik. Nekünk a 18. heti uh- n mondták ezt, a 2 hetes kontrollon már nem látszott semmi. Nyugi!

27 hkm

2012. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szió a cisztáknak semmi jelentősége, mert általában a terhesség vége felé legtöbbjük felszívódik, de ha mégsem, akkor szülés után hajszálvékony tűvel leszívják és a babó meg sem érzi és volt nincs. Szóval ezzel semmi gondod nem lesz! Jó babavárást!
2012. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én a héten váltottam, mert az én dokim elment a kórházból, és nem válal szülést. Pár hónapig még hozzá jártam, de jobbnak láttam ha van valaki aki ha esetleg kórházba kerülök rám tud nézni, és esetleg be tud jönni a szüléshez.( nálunk nem jöhet be fogadott doki a szüléshez)

Szóval én 33 hetesen váltottam, úgyhogy Te is nyugodtan tedd!

Boldog babavárást!

2012. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 19+6napos eredményem a következő. BPD:48mm, AC:154mm, HC:173mm, TAD:46mm, Femur:30mm. Súlyt nekem nem mértek, csak a 25hetes 4D-n. Ott a becsült súlya:810gr volt. Lehet még váltani dokit, én is váltottam nemrég. 28hkm
2012. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 20hetesen kerestem fel először a fogadott dokimat,úgyhogy simán válthatsz még. Nekem a védőnő mondta,hogy ennyi idősen menjek hozzá.
2012. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!