Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több gyerekes Anyukák! Akik...

Több gyerekes Anyukák! Akik az első babával sokat híztak (20 kg fölött) a terhesség alatt, azok a másodikkal/többedikkel is? Vagy, hogy alakult?

Figyelt kérdés
Az elsővel 28 kg-ot híztam, igaz sok volt a víz is rajtam, de a végén 16 kg maradt rajtam szülés után, víz nélkül. Mostanra megint a terhesség előtti a súlyom. De rólam sajnos nem olvadnak le a kilók, diétával fogytam vissza. Tervezzük a tesót, nem szeretnék újra ilyen sokat hízni!:(
2012. febr. 11. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az első és másodikkal 20 kg körül híztam, a harmadikkal meg 12-t. Én sem fogyok könnyen, szoptatás alatt sajnos még hízni is szoktam.
2012. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elsővel 17 kg-t híztam,a 2. babával 11.5 kg-t.Amikor a második babával terhes lettem,nem volt rajtam felesleg,mert visszafogytam(tornával,diétával).A 2. baba után semmi nem maradt rajtam,2 hónappal a szülés után már a régi voltam(testalkatilag is).Most várom a 3.-at,remélem most sem szalad el velem a szekér.
2012. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elsővel 20 kilót, a másodikkal 10 kilót híztam. Az elsőnél 10 kiló plusz maradt rajtam szülés után, a 2.-nál pedig 1-2 kiló. Most ismét terhes vagyok, 34 hetes, és eddig 5 kilót híztam. szerintem most is a vége kb. 10 kiló plusz lesz.
2012. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majdnem, mint Te. Első babával 72 kilóról indultam, 105 voltam szüléskor. Ez 33 kg. Szoptatás után fogyókúrával újra 72 voltam, ennyivel kezdtem a 2. terhességet is. A 2. babát 92 kilóval szültem. Azt hozzátenném, hogy a két szülés között majdnem 1 hónap volt, vagyis 1 baba 42 hétre, 2. baba 38. hétre született. Ezt csak azért írom, mert ki tudja mennyit híztam volna még, ha Őt is 42 hétre szülöm.
2012. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs az offért,de érdekel a kérdés. én 30 kerek kilót híztam, szintén alig mentek le a kilók. aztán csak összejött. most ismét babát várok, eddig híztam sajnos: 4,5 kilót,pedig alig eszem. szerintem ez is genetika vagy nem is tudom. anno nem figyeltem oda,mit mikor eszem. most szörnyen figyelek és mégis.... rémálom a mérlegelés! kíváncsi vagyok a többi válaszra:)
2012. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szóval általában közel hasonló a hízás a második babával.

Azért majd megpróbálok odafigyelni arra, hogy mit eszem. Talán az elsőnél én sem nagyon gondolkoztam ezen.

Köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 11. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Nalam joval kevesebb lett.


Elso gyerek: vekony testalkat, 25 kilot hiztam, szulessel lement 12 kg, majd meg 15 kg 3 honap alatt spontan.


Masodik gyerek: kevesebbrol indultam, mint az elso babaval, akkor mar inkabb sovany voltam, nem vekony es csak 10-11 kg-ot hiztam.

2012. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!