Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12napja késik a mensim és két...

12napja késik a mensim és két negatív tesztet /expect/csináltam (tegnap és ma) úgyhogy nem lehetek terhes ugye?

Figyelt kérdés
pedig ha nem lennének a negatív tesztek meg mertem volna rá esküdni hogy babás vagyok:( Elvagyok kenödve mert már kezdtem volna örülni neki...dehát ez van!Most tisztára para vagyok hogy mi bajom lehet, mert eddig mindíg megjött ha elfejtettem egy két bogyit akkor is, most is elfeljtettem de nem jött meg:( Ilyen még sosem volt amióta szedem a fogamzásgátlót. A doki meg csak hétöftöl rendel...Köszönöm mindenkinek a támogatást és a gyors válaszokat.
2009. jún. 3. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet baba,viszont 2 hét késés után meg 2 - teszt.....

Okozhatja esetleg ciszta,gyulladás...Ezek csak találgatások.Remélem,hogy baba,csak kevés a hcg szinted...

2009. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom,de szerintem nem vagy babás,ennyi késést már ki kéne mutatnia a tesztenek terhesség esetén.De azért ne kenődj el,én is majd fél évet vártam,mire sikerült és most pár napom van a szülésig!Persze ennyi késés ettől függetlenül is megér egy orvosi vizsgálatot,hátha hormon problémák vannak a háttérben?!
2009. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hali!Rosszul írtam le mert nem 12napja késik, hanem 12napja tettem le a gyógyszert és legkésöbb az ötödik napra kell megjönnie de nem jött...tehát csak 7napja késik...nagyon félek hogy valami betegségem van, de semmi betegségre utalló tünetem nincs, nincsenek hasi görcseim, vagy lázam vagy ilyesmi...csak szédülök,gyomorégésem van ami átcsap hányingerbe, néha húzodott a hasam alja,sokat kellett pisilni, és fájt is a fejem az utóbbi héten...és lassan érzékenyek lesznek a melleim..eze´rt gondoltam a terhességet...
2009. jún. 3. 13:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 7 napja késett és csináltam tesztet ami negativ. Elmentem dokihoz és tapintás után azt mondta, nyomás az ultrahang. Ott annyit láttak, hogy valami apró elváltozás már van a méhemben, de még nagyon picike. Nem tudom, hogy szeretnéd-e a babát vagy nem, de nem kizárt, hogy van! Sok szerencsét!
2009. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj ki egy másfajta tesztet a reggeli vizeletből. De az lenne a legjobb, ha még ma elmennél az orvoshoz, hogy megnézze mi is a baj.
2009. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. válaszoló mi volt az ultrahangon? Baba?
2009. aug. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! A 3. válaszoló vagyok. Sajnos bármi is volt, már nem derül ki, mert eltűnt. Az orvos szerint felszívódott... :( Mindenkinek sok szerencsét!
2009. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!