Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 napja késik a menszeszem és...

6 napja késik a menszeszem és ma vagyis 6napra csináltam tesztet s negativ lett. Edig csináltam még 4tesztet s mind a negativ. Mi lehet a baj? Amugy négy hete voltam együt a barátomal és nem élvezet belém de a nunimra rea kente. Lehete baj?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

:D

Nem...szerintem nem lehet baj, főleg ha ennyi negatív teszted lett.. Ne aggódj. Ja és a nuniról sztem már nem másznak be a spermik a méhbe.. :)

üdv. 23/n

2011. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2011. ápr. 22. 20:40
 3/4 kíváncsicska ***** válasza:
Azért csinálj egy hét múlva még egy tesztet, és ha az is negatív menj el nőgyógyászhoz és kideríti mi az oka.
2011. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Háááát kedves első el kell, hogy szomorítsalak. A "nuniról" igenis be tudnak jutni a spermák a petéig. Persze ha csak a dombra ment a cucc akkor ennek kicsi a valószínűsége, de ha egy kicsit lejjebb történt a "baleset" akkor azok a fürge kis sperma sejtecskék hipp-hopp megoldják a dolgot. 6 nap késés még teljesen normális. Sokszor előfordul, hogy beáll egy másik ciklusra a menzesz. Lehet veled is épp ez történik, de a terhességet sem tudom tutira kizárni. Egyébként ha sex volt köztetek akkor még azt is el kell mondjam, hogy a férfi előváladéka is tartalmáz már egy minimális spermát, tehát ha pont abban volt a "befutó" akkor meg is van a baba :)
2011. ápr. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!