Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Végig viszketett a mellem egy...

Végig viszketett a mellem egy kicsit, gondolom a bőr a növekedés miatt, de kb. 1 hónapja nagyon viszket. Csak a mellbimbóm. Ez mindenkinél így van?

Figyelt kérdés

Már nem merem nagyon vakarászni,de elég elviselhetetlen.ez természetes, vagy lehet velem valami?

34 hetes vagyok.


2008. ápr. 7. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez természetes!

Vegyél mellbimbó védő krémet és azzal kend be.

2008. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Természetes! Nekem is nagyon viszket, főleg miután leveszem a melltartót, pedig az sem kényelmetlen. Kenegesd sokszor, hogy ne feszüljön!

Üdv: 32 hetes kismama

2008. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Babaolaj! Vizes bőrre kend rá, nekem fantasztikus érzés volt, egy hét vakarás után. :)
2008. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 29 hetes vagyok,és elég régóta küzdök ezzel a problémával.A melleim már a terhesség elejétől kezdve hatalmasra nőttek,egy ideig betudtam ennek a viszketést.Aztán kicsit később elviselhetetlenné vált.Próbáltam kenni dm es kerémmel amit a védőnő javasolt,nem segített semmit.Aztán próbáltam kamillás hintőport,több márkás testápolót,sőt canesten krémmel is kentem,mikor már elviselhetetlen volt.Aztán mutattam a nődokinak is,amikor a mellem alatt már ki is pattogott.Ő azt mondta próbáljam meg azt hogy ne hordjak melltartót.Elég cikis dolog,de nekem ez bevállt,pedig már azt hittem ebből nincs kiút.Még éjjel is felkeltem vakarózni,sőt egy anyajegyet is sikerült elvakarnom a mellemen.De mikor elmult,visszavettem ismét a melltartót,és kezdődött volna az egész előröl..Ugyhogy azóta nem hordok melltartót:)
2008. ápr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is viszket az elejétől kezdve. Mostanában viszont már nem csak a bimbóm, hanem körülötte is. Főleg este és éjszaka. Fürdés utáni babaolaj és kamillás testápoló nekem segít.

Boldog babavárást!

16 hetes kismama

2008. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!