Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sok a víz nálam, tényleg...

Ha sok a víz nálam, tényleg befektethetnek a kórházba? Ott mit csinálnak? Diétára fognak? 31 hkm

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A vizesedés azt jelenti hogy visszatartja a szervezeted a vizet, ez utalhat arra hogy a veséd nem megfelelően látja el a funkcióját.

Emiatt sómentes fehérjedús diétára fognak. De ezt már te magadnak is elkezdheted. Ne sózz semmit és ne is fűszerezz.


Ha szerencsés vagy akkor csak vizesedsz és ennyi. Ha nem, akkor a vizesedés mellé társulhat fokozott fehérjevizelés és magas vérnyomás-- ez már a preeclampsia jele. Ebben az esetben vagy tudják húzni a terhességedet még legalább a végéig, ha nem akkor megcsászároznak kettőtök érdekében.

2012. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A vérnyomásommal minden rendben, eddig a vizeletemmel sem volt gond. De mindenképp kórház lesz a vége? Azt nem szeretném. Jó tudom hogy mindenféleképp kórházban kell megszüljek, nem is erre értettem, hanem arra, hogy ugye nem kell korábban befeküdjek?
2012. febr. 13. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha csak simán vizesedsz és emellett nincs más tüneted mint amit fent írtam, akkor nem fognak befektetni.


A vizesedéssel önmagában nem tudnak mit kezdeni.

Tartsd be a sószegény diétát, sétálj nagyokat, utána szépen otthon ülj le és pócold fel a lábaid.


Ráérsz majd a szüléskor bent feküdni a kórházban, ne izgulj!

2012. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én vizesedem, és a vérnyomásom is magas, gyógyszerrel van olyan 130-140/90. Folyamatosan nézik a vizeletemet, kb 2-3 naponta, de mivel nincs benne fehérje így nekem nem kell befeküdnöm, illetve ctg-re is heti kétszer kell mennem. Viszont a dokim nem engedi majd túlhordani a babát, max 1-2 napot. Ja és mindez nekem a 34. héttől van.

Én megértelek amúgy, én sem szeretnék befeküdni, csak amire tényleg muszáj.


39 hkm

2012. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Rengeteget sétálok, nincs semmi tünetem, csak már ígyis sokat híztam. Ha csak levegőt veszek akkor is hízok sajnos :( de valószínű ennek a java víz :(
2012. febr. 13. 17:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor neked max 1 heted van már csak és babázhatsz :)
2012. febr. 13. 17:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Remélem is hogy nemsokára már babázhatok :)

Én összesen 10 kilót híztam mégis vizesedek. (Ebből a babát 4 kilónak saccolják) A séta nekem is nagyon jót tett, egyből lement a víz a lábamról mindig, nekem a védőnő is ajánlotta.

Én amúgy totál fűszermentesen eszek amúgy is,még sózni sem sózok, mégis előjött a probléma, úgyhogy engem diétára sem tudtak fogni.

Illetve nekem az volt inkább a probléma hogy rengeteget ittam, napi 4-5 litert és vissza kellett fognom magam max 3 literre naponta, mert az sem jó ha már ennyire sok folyadékot viszel be. Úgyhogy nálam ez a diéta nagy része.

2012. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!