Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti 25 hetes terhesen elmennéte...

Ti 25 hetes terhesen elmennétek temetésre, az adott időjárási viszonyok között, vidékről vidékre,7 órás utazás, busszal, vonattal, átszállásokkal?

Figyelt kérdés
Visszafele már kocsival jönnék... A nagyanyámról lenne szó, de féltem a babát, hogy kifáradunk, megfázunk, és ha már a 25. hétig eljutottunk egészségesen, akkor már ezt a maradék kis időt nem akarom, félek kockáztatni. Illetve nem tudom, hogy mennyire kockázatos, más mennyire csinál/csinálna ilyet?
2012. febr. 13. 13:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Neked kell tudnod ezt. Ha jó volt a viszonyod a mamáddal, akkor menj el, semmi bajod nem lesz. Öltözz fel, nem fogsz megfázni. Nincs ebben semmi kockázat.

Ha nem volt jó a viszonyotok, akkor ne menj el.

Részvétem.

2012. febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Én 26 hetes vagyok, de biztos, hogy elmennék!Rétegesen felöltözni, aztán minden ok lesz. Bár jobb lenne, ha odafelé is meg tudnátok oldani a kocsival menetelt.
2012. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem tudom sajnos megoldani. En ugy gondoltam volna, hogy elmegyek, de itt mindenki azt mondja, hogy ne, hanem küldjek koszorút, aztán majd ha jobb idő lesz, akkor elmehetek meglátogatni.
2012. febr. 13. 13:16
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Én 24 hetesen elmentem rossz esős idő volt.

Bár csak a barátnőm anyukája halt meg de én akkor is elmentem.

Hozzáteszem vonatozni és buszozni kellett.Az út vonattal busszal össz 1 óra körül lehetett.


31 hk

2012. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó vagyok még annyit hozzáteszek hogy lehet hogy igazuk van a többieeknek hogy ne menj 7 óra hossza az sok!
2012. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

őszinte részvétem:-(

Előző voltam

2012. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

A párom sógornője temetésén voltam 2011. novemberében, akkor 24 hetes terhesen. Hideg volt, de jól felöltöztem. Mondjuk mi 300 km-re mentünk, de autóval.

De annyi idősen még buszozhattam volna nyugodtan, mert nem fáradtam ki olyan könnyen. Azért a buszon, vonaton lehet pihenni.

De mindenképp neked kell érezned. Ha úgy gondolod, hogy nem mész, szerintem azt is megértik.

2012. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, egy órával nekem sem lenne bajom, dokihoz is pestre járok, olyankor pár napot fent is töltök, oda is az út kb 3 óra, azt még kibírom, de nem mondom, hogy nem megeröltető, emiatt majd fel is fogok költözni az utolsó 2 hónapra. De 7 óra, hajnali korán keléssel, és utána még a temetés, meg a tor, hát nem tudom, tényleg...
2012. febr. 13. 13:34
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
szia.nekem nem is olyan rég a nagypapám halt meg.én szóltam apukámnak hogy ne haragudjon de nem megyek el 1 órára.300km kelett volna utazni a hidegben.küldtem haza pénzt a koszorúra.én a helyedben nem mennék.meg ha egy kicsit megértő a családod akkor nem fogják erőltetni hogy elmenj.de ezt neked kell eldöntened!
2012. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Elmentem anno. A hosszú úttól elkezdtem vizesedni és sokkal többször keményedtem, onnantól el is kezdett nyílni a méhszáj, nem okozott egyik sem gondot, de valahogy örültem volna, ha ezek sincsenek. Szerintem ne menj el. Ha megkérdezhetnéd a nagymamádat, szerinted mit válaszolna neked? Szerintem azt, hogyha megvan a pici, akkor majd vele együtt látogasd meg a jó időben. Amikor már minden egyszerűbb. Természetesen a Te döntésed, ha lelkileg megviselne, hogy nem vagy ott, akkor pedig mindenképpen menj el. Minden jót és részvétem.
2012. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!