Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes és 5 napos vagyok...

5 hetes és 5 napos vagyok elméletileg. Mikor menjek először orvoshoz? A héten ugye már nem túl korai? Szeretnék megbizonyosodni, arról hogy minden rendeben van.

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! :D

6-8 hetesen ráérsz. Ha jövőhét közepén mész, már talán lesz szívhang is, de nem biztos.

2012. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

6 hét 3 naposan voltam, élmény volt. :)

Igazából én már előtte 4 hetesen is voltam, de akkor még nem tudtam, hogy terhes vagyok, hanem csak rákszűrésre mentem, és mondtam a dokinak, hogy olyan mintha...megnézett és kiderült, hogy terhes vagyok, akkor már volt petezsák, úgyhogy már akkor látszódott valami. De persze utána 2 hét múlva visszahívott, hogy többet lássunk, úgyhogy a 6. hét után érdemesebb menni.

2012. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
6. héttől már mehetsz, de ajánlott inkább a 8. héten menni először.
2012. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam most pénteken megyek. Korai nagyon? Azért megfog vizsgálni remélem.
2012. febr. 14. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megvizsgál és akkor a rákszűrést is megtudja csinálni. De valószínű, hogy 2 hét múlva vissza kell menned és akkor fog jobban látszódni.
2012. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Mindjárt betöltöd a 6 hetet, már nem korai, a napokban várható a szívcső beindulása, ha a hét vége felé mész uh-ra, talán már az is lesz. De nem kell megijedni, ha még nem. :-) Amiért ilyenkor szoktak menni, hogy jó helyen van-e a baba, az már látszik mindenképpen. :-)

2012. febr. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azért mentem vissza a dokihoz,mert már 7 hónapja nem jött össze a baba,és vezetnem kellett a hőmérsékleti naptárt. De már tudtam,hogy sikerült,mondtam is a dokinak,aki megnézte ultrahangon és pont annyi idős volt,amit én is számoltam. Akkor voltam 5 hetes. Azután hetente hívott vissza UH-ra,kb 3-szor.Nyugodtan menj,meg fog vizsgálni.
2012. febr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem szerdára hívott be a dokim.Akkor leszek 5 hetes.

2012. febr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!