Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 4 éve szedem a gyógyszert,...

Ha 4 éve szedem a gyógyszert, kissebb megszakításokal akkor menyi idő hogy kimenjen a szervezetemből ugy hogy teherbeesek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Semennyi. Akár az első ciklusban is terhes lehetsz.
2012. febr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én 5,5évig szedtem a gyógyszert,és azt mondta a doki várjunk 3 hónapot,de mi nem vártunk Okt.6-án hagytam abba a gyógyszert,és Nov.18-án estem teherbe!sok sikert Nektek is!
2012. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja azt nem írtam le,hogy az első rendes-gyógyszer nélküli menstruációt megvártuk,mert azt a gyógyszeres papír is írta,és utána vágtunk bele.
2012. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen én nekem már megvolt egyszer menstruáciom gyógyszer nélkül hát remélem most sikerül a baba...
2012. febr. 15. 11:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Én "csak" két évig szedtem a gyógyszert, de mi sem vártunk utána. 2-szer megjött a mensim rendesen, miután abbahagytam, a harmadik hónapban már sikerült a Baba.

Sok sikert!

35h kismama

2012. febr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én kb 5 évig szedtem kisebb megszakításokkal.utána 15 hónap kellett mire teherbe estem a kislányomma.miután megszültem nem védekeztünk semmivel.a második babámmal egyből terhes lettem.
2012. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ remélem sikerült 2 hét mulva csinálok egy tessztet majd értesitek mindenkit ha sikerült....
2012. febr. 15. 23:05
 8/8 A kérdező kommentje:
Megígértem mindenkinek hogy elmondom az eredmény...sajnos ma reggel megjött a mensrtruáciom szóval nem vagyok terhes..de nem baj nem adjuk föl....még egyszer köszönöm a válaszokat...
2012. febr. 17. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!