Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a kényelmes fekvőhelyzet,...

Mi a kényelmes fekvőhelyzet, ha a baba rettenetesen nyomja a bordáimat?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok,az ultrahangok szerint nagy a baba,viszont én alig híztam(nem nagy a hasam sem).Már fejfekvéses,befordult.Esténként úgy behelyezkedik a bordáim alá,hogy egyszerűen feküdni sem bírok.Még a levegővétel,köhögés is fáj,olyan,mintha szét akarna szakadni mindkét oldalam:(Volt így valaki?Sikerült valami praktikát találni?Nagyon nehéz,éjjelek óta nem alszom emiatt.
2012. febr. 15. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

35 hetes koromtól nekem is irtóra nyomta a bordáimat.

Szülés után szűnt meg a gond. Nem akarlak elszomorítani, de lehet, hogy Te is így jársz.

Sőt, egyszer kitette a bordám fölé a lábát, hát az nagyon kellemetlen volt. Próbáltam valahogy finoman visszanyomkodni...

Én 38-on szültem ezt a babát.

2012. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Abban bízom én is,hogy bejön a doki jóslata,és kicsivel előbb kibújik.Ez iszonyatos,néha még a levegő is benn akad.A lányommal ilyen nem volt,azért ismeretlen ez most nekem.
2012. febr. 15. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is a második babával volt ez, sokkal nagyobb volt, mint az első (3660-al született), én meg alacsony vagyok.

Most a harmadikat várom, 27 hetes vagyok, és már a mellem alatt közvetlenül indul a hasam...

2012. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Babi0906 ***** válasza:
Szia.Én 26 hetes vagyok és nekem is nagyon behelyezkedik a bordáim közé :) Van amikor mindenhogy fáj és még levegőt sem kapok,fejfekvéses ő is. Én ilyenkor előveszem a jó kis szoptatós párnámat, beteszem a lábaim közé és addig helyezkedek rajta míg teljesen jó szokott lenni :) Egy ideje ezzel is alszok :)
2012. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!