Na, most mi legyen?

Figyelt kérdés
Negygyerekes anyuka vagyok, ebböl kettö el velem, elvältam. Az uj pärommal mäsfel eve vagyunk együtt, ez idö alatt volt mär egy abortuszom (nem en akartam, de ö meg nem ällt keszen). Most ugynez ki megint terhes vagyok, de most nem töle, hanem a munkämbol kifolyolag (night klubban dolgozom). Ö egyertelmüen szeretne ha elvetetnem, en inkäbb megtartanäm, de igy elvesztem öt is, meg egy idöre a megelhetesemet is. Egyältalän, milyen tämogatäsi formäk vannak a babäkra au8sztriäban, amit igenybe tudnek venni? Jo lenne a csalädot egybe tartani, de nem igazän tudommit tegyek.
2012. febr. 14. 13:08
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
98%

Hát most kerekedett a szemem. Ezt nem értem: munkámból kifolyólag. Szóval akkor tudod egyáltalán ki az apuka? Ha a párod nem szeretné ezt a gyereket, én ezt tökéletesen megértem, hisz nem az övé: megcsaltad, vagy munkádból kifolyólag (=prostituált)?

Nem, nem tartanám meg ezt a gyereket, hanem keresnék normális munkát, és úgy tartanám össze a családot.

2012. febr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
98%
Remélem ez a kérdés kamu. Ilyen nincs, legalább is REMÉLEM, hogy nincs:(
2012. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
98%

Anyám! Munkahelyi baleset...

Szerintem egyértelmű: vagy vállalod egyedül a felelősséget vagy...

2012. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
98%

Gumi nem létezik ott??

Te jó ég!


Amúgy pedig amennyire is nem támogatom a gyilkosságot, most mégis azt mondom, nem tartanám meg.

2012. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen egyetértek az elsővel!Az lesz a legjobb,ha elveteted!!!!Én a munkámból kifolyólag egy szép lakást,autót,szerelemből és házasságból kifolyólag pedig két gyereket tudok felmutatni!Tanácsolnám,hogy keress más munkát mielőtt még lesz a munkádból kifolyólag 8-10 gyereked,de szerintem ennyi ésszel mint ami neked van,csak a táncikálás marad!
2012. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
96%
Talán a nemi gondozót is felkereshetnéd ezzel az erővel. Tényleg ilyen felelőtlen vagy?
2012. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
97%
13:20-as!Még ha csak táncikálás lett volna...na de hálistennek ez nem az én dolgom, a te életed!Nem tudok hozzászólni a kérdésedhez, a magzatot sajnálom nagyon:(
2012. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
A gyerekek megkapnak mindent, napközben velük vagyok, este meg mär alszanak amikor megyek dolgozni, ilyenkor a pärom van otthon. Nem ertem az elitelö hangnemet, ez egy abszolut joindulatu, tanäcstlan keres volt!
2012. febr. 14. 13:43
 9/42 anonim ***** válasza:
38%
Na itt majd kapsz hideget rendesen! Meg is érdemled, viszont jogod a kérdésedet feltenni, nekünk pedig nem lenne jogunk ítélkezni feletted, így én ezt nem is teszem. Ausztriai fórumokon kellene szétnézned , hátha ott több infót kapnál, mert itt szerintem csak sarat kapsz..mert ez Magyarország.
2012. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
96%

1.vagyok

Nekem nem igazán a night klubbal van a bajom, lehet ott táncolni, felszolgálni, stb, hanem a "munkahelyi balesettel" van gondom. Ezt igen is lenézem. Tehát valakivel lefeküdtél pénzért. Ez van. Elvetetném ezt a babát, és kész, akkor is ha amúgy nem vagyok abortuszpárti.

2012. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!