Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül az amnocentézis...

Mennyibe kerül az amnocentézis, ha korod nem indokolja csak magadat akarod megnyugtatni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Az amniót nem tudom, de az Istenhegyi úton csinálnak corionboholy mintavételt, ami ugyanazt a célt szolgálja. Tavaly 60000 Ft-ba került, de ha előtte a kombinált tesztet is náluk csináltattad (30000), akkor a mintavétel is 30000 volt. Szóval ígyis-úgyis 60000, de ha nagyon jó a kombinált, talán nem is érdemes megcsináltatni a másikat. Én 39 évesen kihagytam, mert annyira jók lettek az eredményeim.
2012. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megnyugtatásképp nem csináltatnék, csak ha nagyon indokolt, mert ennek a vizsgálatnak van egy kis kockázata, hogy elvetélhet tőle a kismama. Miért vagy ideges amúgy? Vagy van valami vizsgálatod aminek nem jó lett az eredménye? Vagy genetikai betegség a családban vagy ilyesmi? Mert ha semmi ilyen csak, hogy te idegeskedsz, akkor azért gondold át mert tényleg nem jó elvégeztetni, ha nem muszáj!Jó babavárást!üdv
2012. febr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyenlőre "csak" egy közepes 1:1000hez kockázatú kombinált teszt (Down-kórra), ami 2,8 mm-es tarkóredő miatt jött ki + 31 éves vagyok.

Nem tudom eldönteni, hogy integráltat csináltassak +15 ezerért vagy egyből a magzatvízvételt.

2012. febr. 15. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem én a helyedben egyenlőre csak integráltat csináltatnék és abban nincs kockázat és ha az nagyon jó akkor meg is nyugodhatnál. Persze így már értelek az eredményeid alapján szeretnél kicsit jobban megnyugodni. Mikor vették le a down-vérvételed? Hány hét hány naposan? Az is számíthat. És az uh mikor volt?
2012. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

13 hét egy nap mindkettő, UH-on is meg vérvételen is egy napon voltam.

A gondot szerintem az adja leginkább, hogy a várt mensi előtt két nappal estem teherbe, így majdnem két hét van a két számítási mód között.

2012. febr. 15. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!