Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az érdekelne, hogy nektek a...

Az érdekelne, hogy nektek a 2. ill. a többedik terhességetek ugyan olyan tünetekkel járt vagy változó volt?

Figyelt kérdés

Mert nekem az első babámnál az egyetlen tünetem a sűrű pisilhetnék volt,így csak 2 hét után gondoltam arra,hogy talán többről van szó,mint egyszerű felfázás.:)Lányka lett.:)

A 2.gyermekemnél 2 nappal azután,hogy megkellett volna jönnie,émelyegtem.De semmi más.Fiúcska lett:)

Most már 9 hónapja próbálkozunk a 3.babóval és most késik 3 napja,de nincs pisilhetnékem nem émelygek,csak a melleim feszülnek nagyon nagyon.De a teszt negatív volt.Ez még nem keserít el,hiszen a P.É.nem biztos,hogy indokolná még a pozitívat.Másnak is voltak ennyire eltérő tünetei?


2012. febr. 15. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnél nagyon fájt a mellem, mensis görcseim voltak és késett.Pecsételtem sokat, aztán elmúlt, majd megint, de csak nem jött meg rendesen. A másodiknál farkasétvággyal kezdődött és nagyon erős mensi görcseim voltak. A cicim szintén fájt. Itt az tűnt fel, hogy éjjel borzasztóan fájt a hasam, aludni sem tudtam, másnap reggelre meg, mintha elvágták volna. Ekkor teszteltem és + lett :))
2012. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél megjött, így nem is tudtam, hogy babát várunk. Majd a 6-7 körül kezdett picit húzódni a cicim, migrénes fejfájásom volt kb. a 9. héten,többször. Hányni egyszer sem hánytam, csak émelyegtem és hetekig nagyon fáradt voltam és puffadtam. Megundorodtam a kávétól és a csokitól. Kívánós nem voltam.A másodiknál a fogantatástól sejtettem, volt szúrkálás, beágyazódási vérzés, hőmérséklet emelkedés, émelygés, gyakori pisi, haspuffadás . Szerencsére vele sem hánytam. és az uh. szerint ős is kisfiú. Még kb. két hét és meggyőződhetek róla :-) A terhesség is más volt. a hasam is, a hízás üteme is. Bár most sem voltam kívánós. Valamivel talán többet ettem a másodikkal. Most több jött fel a combomra és a karomra, pedig ugyanannyival kezdtem.
2012. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.baba, sok pisilés, majd a 13.hétig hányinger, hányás. Lány lett.

2.babával most vagyok a 25.hétben, sok pisilés volt az elején, de semmi több, nem volt émelygés, hányinger, semmi. Kisfiú lesz.


Drukkolok Neked!

2012. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi csajok,de sajna megjött.

Azt még érdekesség képpen,hogy mind a 2 gyerkőcömmel márciusban fogantam meg és decemberiek lettek,pedig annyira a véletlen hozta őket össze.7 év a korkülömbség köztük.Mosmár elterveztük,hogy legyen egy direkt baba is és más hónapban,mert lássuk be a december szülinapok nélkül is elég húzós:) ,de mekkora lenne,ha a direkt harmadik baba is márciusban foganna...:D

2012. febr. 17. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, sajnálom :((( De ne adjátok fel.
2012. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!