Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Nektek is engedélyez...

Kismamik! Nektek is engedélyezett 1 héten egyszer gyümölcs nap? Hogy bírjátok azt a napot?

Figyelt kérdés
A mai napra tettem a gyümi napot . Az orvosom mondta , hogy tartsak egyszer egy héten ilyen napot .A súlyomra szeretnénk vigyázni.Könnyen hízok és amugy se vagyok vékony.+ hypothyreosis.
2009. jún. 4. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én tudatosan sosem tartok gyüminapot,de a szervezetem igen.Olyankor mást nagyon nem is kívánok.


23hetes pocis

2009. jún. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Időnként előfordul , hogy nem kívánok semmit és csak gyümit eszek de nem teljesen egész nap. Most megettem a salit nemtudom meddig bírom vele és mit szól hozzá a picikém.Boldog babavárást.26-27 hetes km.
2009. jún. 4. 09:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem kellett volna,de én nem bírtam rávenni magam. Azt vettem észre,minél jobban tiltanak valamitól,annak mindig az ellenkezőjét csinálom. Sajnos nem jött be nálam,de eszek elég sok gyömölcsöt,de hogy csak azt egyek,azt nem bírnám.

39hetes

2009. jún. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam még erről. Szerencsés vagyok, hogy nincs ilyen gondom, mármint súlyprobléma terhesen. Nem bírnám ki a gyümölcsnapot mert bár rettentően imádom a gyümölcsöket, zöldséget, de ha csak gyümölcsöt ennék, pl. nektarin, eper, málna stb.. olyan savat okozna, hogy vagy hánynék vagy a gyomorfájdalomtól az ügyeleten kötnék ki. Rengeteg gyümölcsöt eszem, de nekem kell mellé más is, egy kis hús, egy kis főtt kaja, kenyér, bármi csak ne gyümölcs vagy zöldség legyen. Bár ez nálam egyéni lehet, mert én egész életemben ilyen gyomorbajos voltam, nem mindegy hogy mit mikor eszem és mivel, stb... Most ettem meg reggelire a májkrémes zsemlét és mellé megettem 3nektarint. :) Ha csak a nektarint enném egész nap, a gyomorsavam szétmarná a gyomorfalat. Mondjuk a banán az jó, mert nem savas, azzal kibírnám, de nem a savas gyümölcsökkel.
2009. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem mondta a dokim, hogy tartsak gyümölcsnapot, csak, hogy figyeljek a súlyomra. Én is hajlamos vagyok a hízásra. Szerintem ne vidd túlzásba, mert tényleg égni fog a gyomrod. Ha enni szeretnél inkább akkor délelőtt egyél mást és déltől tarts gyümölcsnapot. Ha délelőtt rendesen betartod és estére majd éhen halsz és akkor eszel többet ártasz, mint használsz. De ez csak az én véleményem, én így próbálom csinálni. Kitartás!
2009. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!