Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 mm endometrium, nincs...

4 mm endometrium, nincs graviditás! Nagyon erős pozitív teszt! Mi lehet?

Figyelt kérdés
Ha méhen kívüli terhes lennék látta volna a doki uh-án? Most lettem/lennék/örültem volna ha az lennék 7 hetes terhes. Elküldött vérvételre, én aznap este vettem még egy tesztet és erős pozitív! Nem görcsölök, csak barnás folyásom van az se mindig! Azt mondta hormonzavar. Szerintetek? Fel sem vetette, hogy veszélyben vagyok!
2009. jún. 4. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A méhnyálkahártyád 4mm-es,ez kevés a megtapadáshoz.A méhen kívüliséget látta volna,emiatt ne aggódj.A barnázás tényleg hormonproblémára utal.A pozi teszt jelezhet cisztát is.

Fogigátlót szedtél?Ha igen,mikor hagytad abba?Mert a gyógyszer elhagyás is okozhat érdekes tüneteket.

2009. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia!

7 éve nem szedek fogigátlót, ez bizti nem zavarhatta be a menzit. Eddig minden normális volt. Tavaly volt egy korai vetélésem. Most végre örültem, de tegnap ismét kiborultam! Borzasztó érzés! 28 éves vagyok, nem gondoltam volna, hogy ilyen hosszú és keserves utat kell bejárnom, hogy babám lehessen! :-( Köszi a választ, egy kicsit megnyugodtam...

2009. jún. 4. 10:34
 3/12 A kérdező kommentje:
És nagyon feszül és fáj a cicim, mérete megváltozott. Nem értem...
2009. jún. 4. 10:38
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet,. hogy csak később fogant a baba, nem?

A 4 mm-be elméletileg orvosilag nem tud beágyazódni, ahhoz legalább 10 mm kell.

A barnás folyás utalhat méhenkívülire is. Méhenkívülinél erős pozitív a teszt, és nem minden esetben könnyű megtalálni!! Én elmennék a helyedben másik dokihoz is mihamarabb!!!

Utrogestant nem kaptál? Mert a 4mm-t az vastagítaná ám! Valahol baba van, reméljük, jó helyen!

A vérvételből majd kiderül, mekkora a hcg, az alapján is lehet következtetni a korára!

Drukkolok!

2009. jún. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak holnap tudom meg az eredményt, sajna. Ha komoly gond lesz (erős vérzés, görcs) rohanok a kórházba. Nincs olyan hogy téved a doki? Tudom a 4 mm kevés, de ebben sem tévedhet? Amúgy 5 percet sem voltam bent a dokinál, és teljesen hülyének nézett, hogy azt mondtam + a teszt.
2009. jún. 4. 10:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom!Nálam ugyanilyen tüneteket okozott a gyógyszer elhagyás.Nem lehet,hogy később fogant,mint azt Te gondoltad?És emiatt nem látszik az uh-n még semmi.Nekem egyetlen tünetem volt a terhességem elején,hogy a melleim megnőttek és iszonyatosan fájtak.Amikor mentem dokihoz,akkor már 7 hetesnek kellett volna lennem,de csak 5 voltam,a szabálytalan ciklus miatt.És azóta is 2-2.5 héttel le vagyok maradva a ciklushoz képest.A remény hal meg utoljára!!!Ne keseredj el,várj jövő hétig és addig is élj úgy,mint aki babát vár.A barnázás lehet beágyazódási vérzés is,lehet hogy az a 4 mm is elég a babának,a nyálkahártya pedig folyamatosan épül,és táptalajt ad neki.


első

2009. jún. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor keress másik orvost!Utálom amikor így bánnak az emberrel!Sajnos tudom milyen!


első

2009. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is menj el egy másik dokihoz, egy profi ultrahangoshoz. Nekem volt méhen kívüli terhességem és 3 doki sem látta uh-n. Még akkor sem amikor erős görcsökkel kórházba kerültem. Majdnem hazaküldtek, de a doki a folyosón utánam szaladt, hogy inkább mégis maradjak. Végül másnap délután a legjobb ultrahangos dokival nézettek meg, aki végül megerősítette, hogy méhen kívüli és 1 órán belül már vittek is a műtőbe. Amúgy nem értem a dokidat, egészen addig amíg nagyon nem véreztem, nekem mindenki aki megvizsgált azt mondta, hogy szerinte jó helyen van a baba, csak nem látszik még. Szerintem reménykedhetsz, de jobb félni mint megijedni, úgyhogy nézesd meg magad mással is.
2009. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mintha csak én mondtam volna, sorstárs. 28 vagyok én is, volt már egy vetélésem, és attól tartok, a mostani sem marad meg. 6 hetes vagyok, ma megyek dokihoz.
2009. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megvan az eredmény: 940 mlU/ml béta hcg. Szerintetek mi lehet?

2009. jún. 5. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!