Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős hányingerrel küzdők, ti...

Erős hányingerrel küzdők, ti mit főztök ilyenkor? Egy 9 hetes kismama.

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:

én örültem,hogy ha napi 1alma lement.

nem főztem! Párom és kisfiam is bent főttet kajálnak ebédre,este szárazkaja volt mindig eamíg el nem múltak a rosszulléteim.

2012. febr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az durva! egy alma? az nagyon kevés. Engem nagyon kínoz az éhség, de nem kívánok semmit. Ma egy kis sóskát főzök, főtt krumplival. A húst egyáltalán nem tudom megenni. Gyerekeim esznek főtt kaját oviban, suliban, de a férjem itthonról hordja. :(
2012. febr. 16. 09:04
 3/7 anonim válasza:

Én diétás kajcsit ettem, főztem (csontleves, pirítós, főtt krupli) és minden reggel felkeléskor háztartási kekszet ettem, így enyhült a reggeli hányingerem. Egyébként én sem tudtam nagyon sokáig a húsra ránézni, ezért krumplis tésztát, diós tésztát, borsó főzeléket csináltam amikor jobban voltam és ezek jól estek illetve sárgarépát rágcsáltam.


Amúgy én az első időben szinte egész nap csipegettem valamit és úgy nem volt hányingerem!


Üdvözlettel: 20 hkm

2012. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem főztem. A férjem keresett magának egy étkezdét, ahol azóta is kajál, bár az utóbbi időben nekem is megy a főzés. Én csak száraz kaját tudtam megenni az elején :(
2012. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig azt főztem, amihez épp gusztusom volt, nem érdekelt, hogy a férjem mit akart enni.:) De sokszor mondtam, hogy egyen amit talál, mert én a hűtő ajtót se bírom kinyitni.:)
2012. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 12. héten járok, néhány hete a párom pizzán él gyakorlatilag. A mosogatógépet sem tudom kipakolni a szag miatt, úgyhogy még az ilyesmit is ő csinálja most. Legszívesebben a konyha közelébe sem megyek. Berohanok, csinálok egy pirítóst, megkenem, kirohanok :) Ja, és várok, hogy bent marad e...
2012. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én rendesen étkezem,

reggeli száraz + zöld tea

ebéd leves + főzi víz

utána gyümi

vacsi száraz

- sok tojást eszek, meg sonkát a parasztkaja a legjobb


Tegnap volt egy igen szörnyű rosszullétem, hányingerem, alvás közben jött rám este 22:00kor... (nem tudom mitől lehetett, talán a sok kerti munkától), de több ilyet nem szeretnék...

Ma vettem a patikában B6-ot a tájékoztatón az van hogy napi 1 tabi. A csaj, meg azt mondta, hogy napi 3x1-et vehetek be. Hát nem tudom, maradok az 1-nél.

A homeopátiás bogyók segíthetnek a hányinger ellen? Ti mit hallottatok?


5 hkm

2013. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!