Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Milyen bevált...

Kismamák! Milyen bevált módszeretek van gyomorégés ellen?

Figyelt kérdés
Én még csak 23 hetes vagyok, de iszonyatosan ég a gyomrom esténként, sokszor nappal is.Reggel már arra ébredek hogy iszonyatosan fáj a gyomorszájam.A Renit szedem, de nagyon nem használ.Mit lehet még tenni?Menjek el belgyógyászhoz?
2012. febr. 16. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én tejet, banánt fogyasztottam és jégkrémet. Ezek enyhítették. Dokihoz érdemes elmenni, ha nagyon fáj, mert biztos van rá valami ütősebb a reninél, amit kismamik is szedhetnek. Bár akkor már nem voltam terhes, de egy időszakban azt hittem megpusztolok, annyira fájt a gyomrom. Ekkor végülelmentem dokihoz és adott olyan gyógyszert, ami nagyon picike volt, reggel kellett egyet bevenni 28 napon keresztül és már az első szem után, mintha elvágták volna. Már nem szedem, de azóta sincs semmi bajom.
2012. febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem reniből csak a jégmentás használ az is akkor ha egyszerre kettőt bekapok, nekem is mindig ég a gyomrom már 20.héttől sajna olyanoktól is amit ajánlottak, hogy igyak mert jó gyomorégésre, gondolok itt a tejre..:(( már kitapasztaltam szinte mindentől ég, főleg, vaj, tej, lekvár, felvágottak, kelt tésztás cuccok, kenyér..egyetlen egy dolog ami igazán bevált az a kefír, pedig az is tejtermékből van..de ha megeszek egy kefírt sokkal jobb utána.
2012. febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Salvus víz kortyolgatása.
2012. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Várok még további tanácsokat.
2012. febr. 16. 10:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy kicsit ég néha. Megiszok egy pohár tejet és elmúlik. És nem szabad evés után lefeküdni egy jó ideig.
2012. febr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szodabikarbóna ennél jobban semmi nem vált be.:)
2012. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a friss citromos víz, és a tej vált be! (Nagyon nagyon savasodtam/savasodok)!!!! Én nem vagyok a gyógyszerezés híve, még ha lehet is szedni! És éjjel is van, h felkelek és iszok 2-3 korty tejet! És alszok tovább, mert rögtön jobb a helyzet! Egyébként este figyelj oda, h mit eszel és mennyit, mert az is sokat számít! Ha teli gyomorral fekszel le, savas étel fogyasztása után az is megkeserítheti az éjszakádat!

2012. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a Lúgosító tea (Joshi Bharat) vált be minden ízesítés nélkül és a Slavus víz.

Egy refluxos kismama

2012. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Salvus és a citromos víz szintén.
2012. febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Ma beszerzem a salvus vizet és megpróbálkozok azzal, hátha eredményes lesz a fogyasztása.
2012. febr. 16. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!