Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem voltatok csalódottak...

Nem voltatok csalódottak maikor kiderült, hogy ugyanolyan nemű a babátok, mint az első?

Figyelt kérdés

Nekem lassan egy hónapja kiderült hogy megint lányom lesz,pedig nagyon fiút szerettünk volna most már.

örülök neki,hisz ennek is van jó oldala,de ha választani lehetett volna akkor inkább fiú mellett lettem volna.

persze tudom,ez nem kívánságműsor.


2012. febr. 16. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont fordítva; mi mindig is 2 lányt szerettünk volna a férjemmel. Elsőre sikerült, ám amikor a másodiknál bizonyossá vált, hogy kisfiú, kicsit megsavanyodott az arcom... :-) Beletelt pár hétbe, mire teljesen el tudtam fogadni a dolgot. Most 3 éves, és el nem tudom képzelni, hogy lány legyen... :-) Gondolom, ez fordítva is működik.
2012. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én lányt szerettem volna, mert van egy két éves fiam. Aztán kisfiút mondanak. Most már teljes mértékben belenyugodtam, de az első pár napban azért rossz volt, hogy úgy jött össze. A lényeg tényleg az egészségen van! 34 hetes
2012. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kisfiam van eddig, most várom a második babát, 16 hetes vagyok, még nem tudjuk a nemét. Én elsőre kislányt szerettem volna és egy picit csalódott voltam, hogy kisfiú, persze utána rosszul éreztem magam emiatt. Imádom a kisfiam és nem cserélném el egyetlen lányra sem, de most ismét lányt szeretnék és félek, hogy ismét csalódás lesz, úgyhogy próbálom magam felkészíteni egy újabb kisfiúra. 3 hét múlva remélem kiderül!
2012. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első fiú. Amikor terhes lettem a másodikkal mindenki azt mondta, hogy most lány lesz, Anyósom meg is álmodta. Én is lányt szerettem volna. Aztán pozitív lett az integrált tesztem, amniocentézist kellett csináltatni. Három hét gyomorgörcs után lett meg az eredmény: egészséges a babám, és fiú lesz. Akkor már nem érdekelt, annak örültem, hogy nincs baja. Anyósom nagyobbat csalódott. A szülésig kérdezgette: biztos fiú?
2012. febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hatszor voltam terhes, egy szem fiam van. Két kezem összeteszem ha sikerül egy egészséges gyermeknek életet adni......

Egy halványkát fiúnak, mivel óriási halom fiús ruhák porosodnak nagy zsákokban a padláson....de ez sem mérvadó :)

2012. febr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én másodikra is lányt akartam, úgyhogy nem voltam csalódott. Most harmadikra is jobban szeretnék lányt, de az sem lesz baj, ha fiú lesz - nem leszek egy cseppet sem csalódott.

Tök uncsi duma, de a lényeg, hogy egészséges legyen!!!! Én abszolút ezzel értek egyet, mindegy mi a neme!

2012. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszintén, én megkönnyebbültem, hogy megint lány. nem tudtam elképzelni, mit kezdenék egy fiúval :)
2012. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Harmadik kisfiunkat várjuk.:) Nem is tudnám már elképzelni magam lányos anyukának. Mi nagyon örülünk neki. 28hkm
2012. febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2 fiú ikrem van.Most ismét tesót várunk...Nagyon rosszul esik az emberek sajnálkozó tekintete, na nem ám még 1 fiú!

Nekem mindegy...A fiúkkal is sosem éreztem még 1 x sem ,miért nem lány? vagy ilyesmi.Jézuskától kaptuk őket, mindig ezt mondtam,mert nem számítottam soha életemben erre!Most még igaz nem tudni,12 hetes vagyok, de én úgy sejtem ő is kisfiú.Nem gondolkozok verziókban, a baba választott engem-én leszek az ANYUCIJA! :-D és ez csodálatos!

1 baba vagy 2?

fiú vagy lány? tökmindegy!

2012. febr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!