Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis mamik anyukák, volt...

Kis mamik anyukák, volt valakinek már "tünete" a nemvárt előtt, hogy terhes? (többi lent)

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem hogy éreztetek e már akkor valami különöset vagy szokatlant és aztán ki is derült hogy baba van!tudom sokan mondják ezt hogy olyan korán nem lehet még semmit sem érezni ,de azért kivételekről is hallottam már!

Írnátok tapasztalatokat!


2012. febr. 16. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Mensi előtt ugyanúgy fájt a hasam, mint szokott. Olyan mindjárt megjön érzésem volt, talán csak annyi különbséggel, hogy jobban szúrt a hasam/petefészkem. Ilyet előtte nem igazán éreztem, de ezt csak utólag mondom, akkor csupán azt hittem meg fog jönni.

Mikor meg nem jött meg elkezdett fájni a mellem, ebből gondoltam, hogy baba lehet, mert ilyet előtte még soha nem éreztem. De ez már ugye nem várt után volt, nem előtte.

2012. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én éreztem! Nagyon nagyon hányingerem volt folyamatosan, plussz furcsa felfázós-szárazságérzet. Az elsőnél még nem mertem bizni benne, hogy ezek a tünetek babára utalnak, mert évekig próbálkoztunk. A másodiknál viszont már a nem várt előtt 5 nappal tudtam, hogy baba van a pocakban - ugyanezekből a tünetekből.
2012. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, igen nekem volt. A nemvárt menszesz előtt öt nappal kezdtem furcsán érezni magam, leginkább hányingerem volt ami nem jellemző rám normál esetben.Puszta kíváncsiságból(a hányinger miatt) csináltam délután egy tesztet és halvány pozitív lett. Másnap reggel megint csináltam egyet, az már erősebben mutatta hogy pozitív.Azóta még itt van a pocakomban a kis tesó.... :) 32 hetes kismama
2012. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia. A nemvart elott mar egy hete, vagy akar tobb is, iszonyatos mellfajdalmam volt, ami meg a pozi teszt utan is sokaig megmaradt. Ez az egy tunetem volt, ami arra utalhatott hogy terhes vagyok, mivel gyogyszer mellett lettem terhes.

34 hkm

2012. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél fel voltam fújodva de nem biztos hogy a terhességtől, másodiknál viszont a mellem feszült de az menzesz előtt is szokott és felfalnék mindent érzés meg szurkodott a hasam alja, de ez minden menzesz előtt van. Viszont a mellbimbóm nagyon érzékeny volt. Talán csak ennyi.
2012. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem volt beágyazódási vérzésem.És a hányingerem már akkor volt amikor a teszt még csak halványan mutatta a terhességet .És furcsa és megmagyarázhatatlan,de éreztem lelkileg,hogy valami elkezdődött.25hkm
2012. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az eddigi válaszokat megy mindenkinek a zöld kezecske!!

nekem hétfőn lesz a nemvárt napja...

2012. febr. 16. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!