Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottatok olyanról, hogy...

Hallottatok olyanról, hogy valakinek csak a nemvárt után akár 6-10 nappal lett csak pozitív a tesztje?

Figyelt kérdés

5 napja késik és még negatívak a tesztek. Lehet, hogy csak pár nap múlva lesz pozitív? Tünetek: ritkán szédülés, ritkán mindjárt megjön érzés, mellbimbó érzékenység-fájdalom, ingerültség-egyik pillanatban minden jó, a következőben meg tiszta ideg vagyok, nehezen viselek el bizonyos dolgokat amikkel addig nem volt bajom.

Tapasztalatokat várnék. Tudom, sokaknak már a nemvárt elött kimutatja, de gondolom ez nem törvényszerű.


2011. okt. 26. 11:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem nem várt után 2héttel mutatott csak pozit! Szóval még bármi lehet! Várnék pár napot a helyedbe és tesztelnék újra :) Nekem tünetem mondjuk nem volt semmi, csak kicsit meg fog jönni érzés, meg cicim feszült, de ugye ez van mensi előtt is... Hajrá, és írd meg majd, hogy mi volt!
2011. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem. A tüneteid nagy is a terhességre utalnak. Lehetett késői pé-d is. Milyen tesztet csináltál? Gyógyszertárit érdemes csak, azok biztosak.
2011. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Wondfo-t, Clearblue-t, Corax-ot. Van még otthon X-epil tesztem is... :) És eddig az összes negatív sajnos. De most megfogadtam, hogy a hét végéig nem fogok tesztelni, majd inkább szombaton vagy vasárnap, mert kicsit idegörlő minden reggel pisilés után azzal szembesülni, hogy na ma is negatív. De akkor remény még van, ennek örülök. Köszönöm és várok még tapasztalatokat.
2011. okt. 26. 11:48
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nemvért után 8 nappal lett pozi a teszt.Mensi előtt 2 nappal lettem terhes.
2011. okt. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja, és amúgy is késői peteérésem volt, mert 21. napon volt ha jól éreztem, sajnos akkor pont nem ovuteszteztem. Ez már a 40. napom.
2011. okt. 26. 11:50
 6/17 A kérdező kommentje:
Uh, de jó lenne, ha a 8. napon nekem is pozitívat mutatna. :)
2011. okt. 26. 11:51
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

szia

a nemvárt után 5 nappal vérvételből állapították meg a terhességet, de semmi nem látszott uh, és a teszt is negatív volt.

Nemvárt után bő 2 héttel volt csak pozitív teszt.

2011. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A ciklusom 64. napján (36 naposak átlagban) lett először halvány pozitív a tesztem, napról napra erősödött. És utána egy héttel még nem látott semmit a doki! Nem voltak tüneteim (később sem), csak akartuk a babát és azért teszteltem. Úgyhogy nyugi, bármi lehet!
2011. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
És ennyi késésnél nem mentél dokihoz? Mert én ezen filózok már, hogy mikor menjek. Olyan jó olvasni a válaszaitokat... :):):)
2011. okt. 26. 13:46
 10/17 anonim ***** válasza:
ha tenyleg kesobb volt peteeresed akkor ez meg beleferhet, nekem pozitiv ovuteszt utan a terhesteszt 17 nappal kesobb lett nagyon de tenyleg nagyon halvany pozitiv, 10 erzekenysegu, hetvegere ki kellene derulnie, drukkolok
2011. okt. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!