Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok árakat 4 D-s UH-ra,...

Írnátok árakat 4 D-s UH-ra, aki mostanában volt, hol mennyiért csinálják és kb előtte mennyivel jelentkezett be? Budapesten lakunk.

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A 4dgenesis-nél voltunk, igaz tavaly, de szerintem nem változtak az árak.

Kb 1 órás dvd (zene megy alatta) + lelet + 1 cd kb 60 képpel + 1 képeslap a baba színes fényképével= 12 e Ft.

A honlapjukon utána tudsz nézni pontosan.

[link]

A legjobb hely szerintem (máshol is voltunk, de nagyot csalódtam)!

Rendkívül alaposak, készségesek!

Azt mondta a hölgy, ha nem tudunk munkaidőben menni, utána is v hétvégén is szívesen fogad! 1 héttel előbb jelentkeztem be.

Nagyon-nagyon jó hely, ha hozzájuk mész, biztosan nem bánod meg!

A másik helyen 20 percért (zene nélkül) + 4 (papír)képért fizettünk uennyit, és nem is voltak ennyire alaposak!

2009. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is a 4D genesisnél voltunk májusban.12000 ft volt a vizsgálat+cd (72kép)+1 órás dvd(aminek a végén nincs csak zene,hogy a szívhangot hallhassuk)+1 db mosható kép

Ők a legjobbak!Ha utána olvasol más oldalakon,ott is csak dícsérik őket.A legutolsó kis csontig átnézik a babát!

Szerdán kértem időpontot és vasárnap már mehettünk is.


23hetes pocis

2009. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagy segítség!
2009. jún. 5. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!