Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés helyett minimális...

Ábenett kérdése:

Vérzés helyett minimális barnázás mi lehet?

Figyelt kérdés

14. -én kellett volna megjönnie, de helyette csak minimálisan barnázok. Tegnap semmi nem volt, ma is egy kicsi. Ma csináltam egy tesztet , de nem reggeli pisiből az egyértelműen negatív! Mi lehet ez?Járt már valaki így?

3 fiam van , az utolsónál barnáztam elég sokáig, de a teszt pozitiv volt! Kicsit félek nehogy valami bajom legyen, mert soha nem szoktam barnázni mensi elött!


2012. febr. 16. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, lehet azért negatív még a teszt mert most ágyazódik be, pár nap és csinálj még egyet.Drukkolok
2012. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mikor mensizni kelett volna egy pici barna folt volt csak . Azt hittem majd reggelre megjön. De nem így lett és két hét mulva csináltam tesztet akkor már nagyon erős pozi volt. Soha nem barnáztam egyébként. Remélem neked is pocaklakód lesz. 36 hetes kismami.
2012. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat, megírom mi lett, de addig is szívesen várom a tapasztalatokat!
2012. febr. 16. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:
November 7-én kellett volna megjönnie, 6.án párommal Pestre autókáztunk, akkor éreztem, h valami nem stimmel! Végig barnáztam 6.-át, 7-ére reggel már nem volt semmi! gondoltam tesztelek, hátha most sikerült! Reggeli első pisiből nagyon halvány pozi! aztán pár nap múlva teszteltem, akkor már biztos volt! :D 18 hkm
2012. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!