Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismama vagyok,...

19 hetes kismama vagyok, nagyon feszül a hasam alja mär vagy ket hete szinte egesz nap. Mäs kismamanak is van hasonlo panasza?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, nekem a 17. het utan kezdodott. Nem akarlak elkeseriteni, es lehet nalad maskepp lesz ( ezt kivanom), de nekem sajnos egyre rosszabb lett. Feszules atment fajasba, konkretan hetek ota annyira faj, szur, nyom az alhasam, h minden lepes nehezemre esik.

Remelem neked nem lesz ennyire rossz a helyzet! Szep babavarast!

2012. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen, sokszor az volt az érzésem (és most is az), hogy mintha le akarna szakadni a hasam alja.

Mostanában viszont a szeméremcsontom fáj iszonyatosan...

30 hkm.

2012. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ugyanigy erzek en is kedves 2.Majd leszakad a hasam alja es sajnos pihenni sem tudok a 2 evesem mellett aki korababa volt.Nagyon aggodom,de csak szerdan mehetek dokihoz.
2012. febr. 17. 15:00
 4/12 anonim ***** válasza:

Elso vagyok: en is folyamatosan ezt a leszakadas erzest erzem, ereztem, es egesz nap. : ( Most 35 hetes vagyok. Nekem is 2. baba, es az elso korababa volt, 35 hetre szuletett. Vegigaggodtam ezt a terhesseget a koraszules miatt.Most mar 2 nap pluszban vagyunk az elsohoz kepest, remelem meg 2 hetet bent marad.

Neked hany hetre szuletett az elso?

2012. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a 33. heten született 2 kg-mal.Elötte korhazban voltam 5 hetet,szoval nem ert varatlanul,h korabban erkezett.de nem volt semmi gond.Csak ugye most mindentöl megijedek,nem tudom mi a normalis,mi nem es raadasul külföldön elek,ahol a dokimat sem tudom csak ugy felhivni tanacsert...Drukkolok neked ,h ezuttal a kiirt idöben jöjjön a babäd,nekem is ez a vägyam:)!
2012. febr. 17. 15:23
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja es fertözes miatt lett korababa...igazabol nem is izgatna ez a feszüles ha tudnam,h nincs semmi baj.Annyira nem elviselhetetlen,csak kellemetlen.
2012. febr. 17. 15:25
 7/12 anonim ***** válasza:

Latom nagyon hasonlo az esetunk. Nekem is valami felszallo fertozes miatt ment el a magzatvizem. Es en is most kulfoldon elek. : ) Erdekes...

Ne izguljal, ez a feszules szerintem normalis dolog, nyulnak a szalagok.

2012. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen,tenyleg különös.:))) Feltünt,h Te is ekezet nelkül irsz...gondoltam,h külföldröl irsz :)) Hät remeljük a legjobbakat,többet nem tehetünk!Szoritok,h vegeig együtt maradjatok a babaval:))!
2012. febr. 17. 16:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Koszi szepen! En is szoritok Nektek! Ne idegeskedjel! Megkerdezhetem hol eltek? En Irorszagban.
2012. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ausztria...de Irorszagbol költöztem ide,mert a parom osztrak.:) Mennyi veletlen egybeeses:)))
2012. febr. 17. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!