Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem okozhatott bajt az...

Ugye nem okozhatott bajt az antibiotikum?

Figyelt kérdés
Ma reggel derült ki, hogy babát várok, a másodikat :-) Előző héten állati beteg voltam, és ugyanazt az antibiotikumot szedtem, amit anno az előző terhességem alatt kellett. Akkor ugye most sem lehet baja ennek az icipicinek sem? Más is szedett antibiotikumot terhesség alatt? Nyugtassatok meg...
2009. jún. 5. 07:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha megfogant és be is tudott ágyazódni, akkor nagy valószínűséggel nincs semmi baja a babának. Én antibiotikum és fogamzásgátló mellett estem teherbe és a védőnő és az orvosom is ezzel nyugtattak meg. Igazuk volt, makk egészséges a kislányom máig. Most 9 hónapos :))
2009. jún. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!