Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38hetesek, vagy terhes mamik!...

38hetesek, vagy terhes mamik! Nektek mennyit mozgott ma, és tegnap a bébitek?

Figyelt kérdés
Nekem alig! Néha egy egy mozgás, de közel sem annyi, mint szokott. Ez a front lehet? Vagy kevés a helye? Vagy más???
2012. febr. 19. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 37. hetes vagyok, de gondoltam nem baj, ha válaszolok. :) Ma nekem sem igazán aktív a picúr. Néha-néha mozog, de tényleg fele annyit sem, mint szokott. Remélem, tényleg csak valami front és nincs baj.
2012. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


igaz én még "csak" 24 hetes vagyok,de nekem is alig mozgott.Néha megmozdul egy picit,és utána csend van.

2012. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, igen, nálam is ez van. Néha megmozdul egy picit, de ennyi...Azért parás ez a helyzet ilyenkor, nem? Mert frontok mindig vannak, és durva, hogy ennyire befolyásolja a babákat...
2012. febr. 19. 15:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Jó,hogy feltetted ezt a kérdést mert akkor én írtam volna ki.38hetes vagyok én is és ma kevesebbet mocorog be-be jelentkezik de nem annyit mint szokott.Szerintem is a hidegfront miatt!Azért egy kicsit megnyugodtam!
2012. febr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De azért ijesztő, nem? Mármint a frontok, hogy mennyire befolyásolják...
2012. febr. 19. 16:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 34.hetes vagyok. Nekem ma már rendesen mozgott, de az utóbbi 3 napban alig. Én is a frontra fogtam.
2012. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az utóbbi 4 napban mozgott kevesebbet. Azt hittem azért mert 'mindjárt szülök. de nem . tegnap be kellett mennem nst-re, tökéletes volt. Tehát nem a szülés közeledte miatt. Maradnak a frontok. Egyébként pedig egy nagyon aktív baba.
2012. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én meg holnap megyek nst-re, azért is tettem fel a kérdést, mert túl parázni nem akarom, mert mozogni mozog, csak nem olyan sokat, mint szokott.

Én is gondoltam arra, hogy lehet azért, mert születni készül, de annak más jelét nem érzem, így maradtak a frontok:)

2012. febr. 19. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!