Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség melyik szakaszában...

A terhesség melyik szakaszában, hányadik hét környékén kezdenek kialakulni az új anyajegyek?

Figyelt kérdés
Bár tudom, hogy nem mindenkinél jön elő, de akinél volt az megírná, hogy neki mikor jöttel elő!
2012. febr. 19. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. a 2. trimesztertől jönnek az újak és növekszenek/változnak a régiek. Legalábbis nagyjából így figyeltem meg.
2012. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességemnél olyan félidőtől jöttek az új anyajegyek, a régiek pedig sokat sötétedtek.
2012. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ha vannak még hozzászólások várom!
2012. febr. 19. 21:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem igazán vettem észre változást. 34hét.
2012. febr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jöttek újak, pedig van rajtam jópár.
2012. febr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12.hétnél.Ráadásúl ezek a csúnya bőrkinövésesek.A mellemnél meg a hónaljamnál.Szerintetek ezek elis tünnek vagy bőrgyógy szedi le?
2012. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolso ez engem is erdekelne!

Nekem akkor jott ki mikor pozit teszteltem,utana kezdett kialakulni,tehat a legelejen,es a hasamon egy,de nem sima feluletu ˝sima˝ anyajegy hanem kicsit borkinoves is van,de icipicit csak es annak a tetejen van az anyajegy vagyis a szine.nem tudom jobban elmondani.csunyanak nem csunya,csak nem tudom meg kell e mutatni borgyogyasznak,vagy ez ilyenkor normalis.mert elso gyerekkel egy db se jott ki uj,legalabbis nem vettem eszre.

2012. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!