Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hete csak petezsák látszódot...

1 hete csak petezsák látszódott. Még 1 hétig kell kibírnom, hogy megint lásson a doki?

Figyelt kérdés

10 mm-es petezsák látszódott 5 hetesen. Azt mondta a doki ,hogy 2 hét múlva menjek vissza. Tudnátok tanácsokat adni,hogy lehet még kibírni az 1 hetet. ?

Nagyon ideges vagyok ,mert ennyi idősen volt már egy vetélésem és akkor nem volt semmi a petezsákban. Nagyon félek,hogy megint nem lesz benne semmi :(


2012. febr. 20. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 5 hetes és még 1 hetet kell kibírnom, hogy az orvos megvizsgáljon, de egyfolytában arra gondolok, hogy vajon minden rendben van-e?! Nem tudom megmondom őszintén, mert nagyon vágyok egy egészséges kisbabára.
2012. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Disi ***** válasza:
100%
Jaj te szegény, kitartás. Én is voltam pont ugyanilyen helyzetben, csak nekem egy évet kellett várnom az újabb maszatra :((( Nekem is üres volt a petezsák végig, aztán befejezték. Tudom hogy nem könnyű, de próbálj pozitívan gondolkozni és kikapcsolódni hátha valami legalább kisebb időre eltereli a gondolatadat (én pl vígjátékokat néztem esténként). Napközben dolgoztam, ha nagyon beparáztattam magam akkor bementem a főnökasszonyomhoz egy kis lelki fröccsre, szerencsére partner volt benne.
2012. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Disi ***** válasza:
100%
Ja még annyi, hogy most 7 és fél hós már a babóm, úgyhogy KITARTÁS!!!! :))))
2012. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Próbálok pozitívan gondolkozni, de nagyon félek. Én itthon vagyok egész nap, és ha sokat mozgolódok akkor megfájdul a pocim és le kell feküdnöm így egyből rám jön az aggódás. Nagyon szeretném ,hogy minden rendben legyen. Nekem másfél évig meg sem fordult az előző után ,hogy babánk legyen. Most fél év alatt sikerült.És pont akkor jött össze mint előzőleg és akkor is teszteltem pozitívat így nagyon úgy gondolom ,hogy a meg nem születhetett babát kaptuk vissza.
2012. febr. 20. 20:58
 5/11 Disi ***** válasza:
Nekem ugyanígy volt, kerek egy évre rá sikerült. Az utolsó mensi időpontjában 2 nap eltérés volt csak. Úgyhogy fel a fejjel, itt vagyok élő példaként, hogy most sikerülhet. Próbálj vígjátékokat nézni én ha feküdnöm kellett mindig azt tettem. Szorítok! :)))
2012. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!!

Na, voltál dokinál??? Szívből remélem, hogy minden rendben!!!!

2012. márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm,hogy érdeklődsz :) Voltam múlthéten a dokinál. 9mm-es volt a baba és dobogott a pici szíve :) Azóta már biztos sokat nőtt :) Várom már a következő Uh-t , de már megnyugodtam :)

Köszönöm mindenkinek ,hogy segítettek megnyugodni :)

2012. márc. 5. 14:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Jajj, de jó!! Mostmár biztos minden rendben lesz.

Én holnap megyek orvoshoz, még csak 5+3 hetes vagyok, de látni akarom, hogy jó helyen van-e. Ősszel volt egy missed abom! :(((

2012. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nyugi minden rendben lesz, bár szerintem nálad is majd csak petezsák lesz még.
2012. márc. 5. 14:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Sejtem, de tudnom kell, hogy nem méhen kívüli.
2012. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!