Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 császárom volt most várom a...

3 császárom volt most várom a negyedik babát aki ugyszintén császis lessz. Bekell feküdnöm a korházba vagy elég akkor mennem ha megindul a szülés?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én a 3. császárra készülök és azt mondta a doki,hogy nincs egy perc vajúdás sem mert megrepedhet a méh.Tehát időben be kell majd feküdni!Én úgy tudtam,hogy csak 3 megengedett csaszi lehet vagy saját felelősségre vállaltátok?
2009. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hete szültem. a kiírt időpont előtt pont 1 héttel akarta kivenni a doki, tehát a 39-ik héten. De nekem is előző nap kellett befeküdnöm. Szóval szerintem ne készülj arra, hogy hetekkel előbb befogsz feküdni. Szerintem 38-39-ik héten neked is kiveszi. Biztos, ami biztos!
2009. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Nem saját felelöségre vállaltam,mert sok doki szerint 4-5 császi is lehet bár nem ajánlott,fogamzásgátlo melett maradtam terhes és bár nem terveztük ha már igy alakult beválalltuk.(lehet érte megkövezni).Nem szeretnék sokkal elöbb befeküdni mert nem szeretnék sokáig távol lenni a 3 gyermekemtöl.
2009. jún. 6. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!