Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visszafordulhat még, igaz?

Visszafordulhat még, igaz?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok, már egészen korán, a 20. hét környékétől koponya fekvésű volt a kisfiam. Tegnap este fogta magát, keresztbe fordult, a fejét kinyomta az oldalamon, azóta haránt fekvésben van. Visszafordulhat még a szülésig, igaz? Tudok valamit tenni?
2012. febr. 21. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, nem tudom, bocs az offért, csak együttérzek, én 21 hkm, és tegnap az enyém is fordult, és most egész máshol rugdos mint eddig, én is nagyon aggódom. Viszont száz százalékig tudok olyat (sógornőm) amikor végig a rosszra készültek, szülésnél meg már jól feküdt a baba, az utolsó pillanatban méltóztatott visszafordulni a nagyfiú...
2012. febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ÉvaEnikő válasza:
100%
szia!Én is 30 hetes vagyok:-), nekem nemrég fordult csak be. A dokim is nyugtatott,hogy a 36. hétig bárkinél fordulhat, és azt is meéslte,hogy nem egy olyannal találkozott, akinél befordult, majd vissza és mire születni kellett már megint fejvégű volt! :-) Tudják Ők,hogy mi a jó nekik. Ha nem fordul be annak megvan az oka, ne aggódj, azért nincs olyankor befordulva, vagy azért fordult vissza mert valami miatt nem volt jó neki lefelé.És akkor lehet olyankor jobb is,hogy nincs befordulva. Ha Ő úgy fogja érezni,biztosan vissza fog fordulni! :-) Jó babavárást! :-)
2012. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan lehet érezni? Hogy hol melyik részét nyomja ki, tehát hogy jó helyen van-e?
2012. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az uh-n mondat az orvos, h a koponyája a hüvely felé van. A gyomromnál volt a lába. Most meg a bal oldalamon dugja ki a fejét, jobbon a lábait.
2012. febr. 21. 11:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de a lányomnál a 30. hét körül én is TOTÁLISAN biztos voltam benne, hogy átfordult koponyavégűből (24 hetes uh) harántba (nagy akciózás volt odabent) . Aztán a 32 hetes uh-on kisült, hogy dehogy, egyszerűen csak nem a fejét-lábát érzem a két oldalamon majd kijönni, hanem a popsiját-lábát, és a fejecskéje szépen a helyén van. Én akkor meglepődtem, hogy az a távolság ekkora??? Simán azt hittem, hogy csak a feje meg a lába lehet. Tehát szerintem míg orvos nem mondja, hogy harántban van, addig ne izgulj. Egy uh-ot persze megérne a dolog, hogy megnyugodj.
2012. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen! Én személy szerint 41+5 napon fordultam be anyukám hasában, másnap reggel császározták volna, de még aznap este meg is születtem teljesen hagyományosan!

Kitartás, 30 hetesen még ahogy megfordult, vissza is fordulhat bármikor!

2012. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 27. héttől már be volt fordulva a babóm. A 32. heti Uh előtt megijedtem, mert azt hittem kifordult, mert nekem a jobb oldalt nyomta ki a lábát, és úgy éreztem, hogy bal oldalt a fejét. Kiderült, hogy ugyanúgy be volt fordulva, és a feje helyett a hátát nyomta ki a bal oldalamon:) Pedig pont olyan formája volt bal oldalt a pocimnak, mintha a kis buksija lett volna. Azóta is lent van a buksija.

És ha neked mégis kifordult, bármikor visszafordulhat ne aggódj:)

Boldog babavárást:)

36hkm

2012. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szombaton megyek majd uh-ra.Köszi mindenkinek!!! :)
2012. febr. 21. 18:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd számolj be! :)
2012. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na voltunk Uh-n és jól fekszik:)
2012. febr. 28. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!