Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba egyszer mar befordul...

Ha a baba egyszer mar befordult a popsi fenn, fej lennt helyzetbe, akkor meg visszafordulhat szules elott, vagy igy marad?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

az eséj meg van rá de a vége felé nem nagyon változtatnak,ha be fordultak akkor úgy is maradnak születésig mivel egyre keveseb helyük marad a mocorgásra



nem írtad hány hetes vagy?



38 hetes kismama

2009. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 25 héten befordult, szerencsére azóta is koponyavégű a fekvése, de mondták, még ficánkol és lehet, hogy visszafordul. A barátnőmnek 28 hetesen lett koponyafekvésű a babája és úgy is maradt. Remélem nekem is marad a kisfiam. A doki szerint a 30.hét körül fordulnak be a babák, illetve akkor kezdenek, aztán már nem nagyon lesz helyük visszafordulni.
2009. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány hetes vagy. A 30. hét után, ha befordult, akkor már nem nagyon szokott visszafordulni, mert kicsi a helye és a feje a legnehezebb, az amúgy is lefelé húzza.
2009. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
24+3 hetes vagyok, koszonom hogy irtatok nekem!
2009. aug. 7. 18:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy nekem a 32 hetes ultrahangon fejvégű volt (előtte végig medencevégű), de előző este még keresztben feküdt és aznap este is visszafordult. Azóta is forog még ezerrel. Pedig bíztam benne, hogy már úgy marad, de még nem akar.
2009. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hétfőn voltam a 32. heti uh-n ,akkor fejvégű volt, de még nem illeszkedett be. Másnap reggel már éreztem hogy nem felfelé feszít, hanem oldalra, tehát "visszament" keresztbe.


32hetes pocis

2009. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nahat, nincs ra szabaly, a kis buzgocskak - en nem is tudom mikor kerult ilyen helyzetbe, talan par napja, amikor egesz nap ment a benti-boksz.
2009. aug. 7. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 18.heti uh.óta folyamatosan koponyavégű(volt).A napokban viszont folyamatosan garázdálkodik a kismanóm,hol ebbe,hol abba az irányba.Hát nem tudom melyik irány lesz Neki szimpi mikor idő van:D

31 hetes pocakos

2009. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak a 38.hétben fordult be,addig haránt feküdt.Mióta befordult,azóta úgy van szerencsére.


40h

2009. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!