Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem éreztétek azt, hogy...

Ti nem éreztétek azt, hogy nem a megfelelő babakocsit vettétek meg?

Figyelt kérdés
Sok babakocsit megnéztem és mégsem azt vettem meg amit akartam...ez úgy aggaszt:(még nem használtuk egyáltalán,de olyan jó lenne valamilyen úton módon a másik,mert az egy sokkal könnyebb esernyő kocsi ez meg egy nehezebb..boltba már tuti nem vennék vissza....
2012. febr. 21. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyszerű. Kicsit olcsóbban tedd fel a vaterára vagy a teszveszre pár napos fix árra. Hátha elkel, akkor tudsz venni másikat belőle.
2012. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj!! Ket gyereknek 7 azaz hetes darab babakocsija volt, es raadasul eleg draga izlesem van...en eladtam oket, csak kettot tartottam meg, egy nagyot es egy kicsiket. Add el te is szerintem, bar buksz rajta egy kicsit, de nem fogod megbanni, ha megveszed azt a kocsit amit vegul is kineztel magadnak. :-)
2012. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja szerintem is add el.


èn most érzem kicsit.


Mi egy szuper drága Teutonia kocsit vettünk, asúlyán kívül nincs vele bajom, imádtam mindent rajata, de 12 kiló.

1 évesen vettünk egy könnyebb römer B-mobil kocsit habár ez már ülni tudod gyereknek van de csak 8 kiló.


Sokáig nézegettük a Bugaboo babakocsikat és kicsit drágább volt(habár sokkal nem), és a mozes nekem nem tetszett, így nem azt vettük meg. Most már kicsit bánom, mert a a Bugaboo kocsik 9 kilók mindennel együtt, így ha azt vettünk volna nem kellett volna még egy drága könnyü kocsi.

Most várom a tesót kevés lesz köztük, de sajnálnánk megint egy vagyont kiadni egy újabb testvérkocsiért. Bugaboo-nak meg olyan hogy csak a testvér vázat kellene megvenni és már is használahtná a régi üléssel a 2 gyerek.

De ez van, már másikat nem veszek mert a nagy kombi kocsink is szuper.

2012. febr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy elég macerás, mert még életemben nem hírdettem vaterán meg egyéb helyeken és fogalmam sincs mennyire lenne kapós...és már 35 hetes vagyok.Nem lenne jó az utolsó pillanatban kapkodni a másikért:(

Bergon 2Xdimension a kocsi amúgy..

amit szeretnék az meg ilyen...

http://www.youtube.com/watch?v=kKhwMhN09eA

2012. febr. 21. 12:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm szépen a válaszaitokat!
2012. febr. 21. 12:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó még bőven ráérsz. Ha igazán másikat szeretnél, akkor add el. A babakocsira úgyis csak szülés után 2 héttel lesz szükséged, addig a másikat is meg tudjátok venni. Eladni meg nem nehéz, olvasni tudsz.
2012. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem... És szintén megváltunk tőle. Persze, sajnos még garisan is 2/3-a áron ment el, de amit utána vettem, imádom és nem bánom a cserét.
2012. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És szerintetek mennyi idő alatt tudnám eladni?sokan vesznek pl.vaterán babakocsit?még jótállás is van rá...
2012. febr. 21. 13:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos azt nem lehet megmondani. Ha valaki épp ilyet keres, lehet pár nap alatt elmegy - a miénk egy hét alatt elkelt.
2012. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!