Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hetes és 4napos vagyok! Két...

25hetes és 4napos vagyok! Két napja azt vettem észre hogy sokat kemény a hasam és néha fáj is! Mensi jelegüek milehet ez?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Jóslók. Már én is számítok rájuk, 24 hetes vagyok, az első két babóval a 25. hét táján kezdődtek. Ennek ellenére mindkettővel kihúztam végig, illetve az elsővel még rá is húztunk egy hetet és teljesen zárt voltam vele végig. A másodikkal már a 37. héten egyujjnyira nyitva voltam. Kíváncsi leszek, most hogy alakul.
2012. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, én 25+3 vagyok ma :)

Jóslók lehetnek, szedjél magnéziumot rá, ha eddig nem szedted.

2012. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
en mindenkeppen szolnek rola a dokinak,bar nekem okom van aggodni sajnos egyszer mar porul jartam,de csakis ezert mondom hogy jobb ha kizarjak a bajt minthogy keso legyen,ha nem nyilsz akkor szerintem is joslok de jobb ha megnezeted magad es kapsz valoszinu magne b6 tablettat.jo egeszseget es szep babavarast.24h kismama.
2012. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel sokat van ilyened,menj orvoshoz a biztonság kedvéért,nehogy nyílni kezdjen a méhszáj!


Addig is szedj magnéziumot,ha szedsz már,akkor emeld az adagot,vagy válts olyanra,amiben több hatóanyag van!

Pihenj,amennyit lehet,és igyál sok folyadékot!! - néha a folyadékhiánya okozza ezeket a keménykedéseket,és a jóslókat!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-D


Üdv:3 lányos

2012. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Babi0906 ***** válasza:
Nekem is volt, szóltam a dokinak azt mondta a vizsgálat után, hogy minden rendben van, de szedjek több magnéziumot így napi 1 helyett 2 szedek és azóta megszűntek a keményedések. Már csak akkor kemény nagyon a hasam, ha a babó kinyomja valamelyik kis testrészét a pocimhoz :))
2012. febr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!