Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hetes kismama vagyok és...

25hetes kismama vagyok és néha háton alszon ez nem gond?

Figyelt kérdés
Sokszor kelek arra éjszaka hogy a hátamon fekszem és kényelmes is. Akkor ez nem gob ugye
2011. dec. 7. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Direkt ne aludj úgy, de azzal, hogy álmodban a hátadra fekszel sokat nem tudsz tenni. Amikor igazán megterhelő az ereknek, akkor szerintem már kényelmetlen is lesz.
2011. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Én szinte mindig a hátamon alszom mert másképp nem hagy a babám,ha oldalt fekszem úgy rugdos hogy egyszerűen nem tudok aludni.


28hkm

2011. dec. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg kényelmes neked, addig nem gond. Elaludhatsz úgy is. Majd ha már nagy lesz a hasad nem fogsz tudni meg nem is lesz kényelmes.
2011. dec. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan csak 28 hétig voltam terhes, de végig csak háton tudtam aludni. (Nem a hátonfekvés miatt szültem meg.) Sehogy máshogy nem volt kényelmes.
2011. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én még a 8-dik hónapban is volt hogy háton feküdtem, mert úgy volt kényelmes. És nem lett semmi bajom. Napközben még a 9dik hónapban is háton pihentem. Vajúdás alatt is végig háton feküdtem. Szerintem egyáltalán nem gond, mert a szervezeted úgyis jelezné, ha nem tetszene neki a dolog. Nyugodtan feküdj háton, ha úgy kényelmes:)
2011. dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!