Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 és fél hetes várandósan a...

5 és fél hetes várandósan a szédülés - már szinte egész nap- normális dolog?

Figyelt kérdés

Mit lehet ellene tenni? Legszívesebben lefeküdnék, de hát melóznom kell. Valami ellenszer? Sokat iszom. Ez csak az 5. hét betöltésével jött. És sajna dokim csak 7. héten tudott időpontot adni, tőle nem tudom megkérdezni, első baba.

Köszi!


2012. febr. 21. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak kismamák akiknek ilyen tüneteket produkál a terhesség.Érdemes vérnyomást mérni és ha nagyon nagyon alacsony akkor esetleg egy kis kávéval segíthetsz magadon.De nem nagyon szokott segíteni.Nekem is volt egy kis szédülés de én inkább hányingerrel kinlódtam.Hidd el az sem jobb.Boldog babavárást neked.

24hkm

2012. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem az első kisbabámnál volt szédülés, hányinger, és a vércukrom állandóan leesett és attól féltem, hogy elájulok. A 12. hét után elmúltak a tünetek. A sok folyadék fogyasztása jó, próbálj meg B vitamint bevinni a szervezetedbe, anno nekem ezt ajánlották.
2012. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is borzasztóan alacsony volt a vérnyomásom és a vércukrom is az elején és attól szédültem/fájt a fejem. Minden reggel azzal indítottam, hogy megittam valami cukros löttyöt (almalé, őszilé, gyömbér), amiket máskor sosem iszom, de abban az időszakban majd meghaltam ezekért. Ha nem múlt napközben a szédülés vagy a fejfájás, mindig megittam egy gyenge tejeskávét, ami szinte minden estben használd. Próbáld ki, hátha nálad is bejön!
2012. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Igen, reggel én is kivételesen kívánom a cukros löttyöt, mindenkinek köszi!
2012. febr. 21. 17:14
 5/5 Tündi0427 válasza:
Én 7 hetes vagyok, és minden nap, állandóan szédülök! Amikor kimegyek a védőnőhöz, megméri a vérnyomásom, 114/70, ami teljesen jó, azt mondja! Mégis egész nap szédülök, legszívesebben aludnék egyfolytában, de nem lehet, mert az 5 éves lányommal is foglalkozni kell. Vele semmi ilyen probléma nem volt, csak a hányás. De ez a szédülés megőrjít. Minden reggel iszom a 3 in 1 -ben kávét, még cukrot is teszek bele, nem segít! :(:(:( Tanácsok?! :)
2012. márc. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!