Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális jelenség a tehesség...

Normális jelenség a tehesség első heteiben a szédülés? Más is volt így?

Figyelt kérdés
Időnként úgy elszédülök, hogy le kell ülnöm, ma pedig közel egy órán át éreztem szédülésfélét. Nem émelygek, más bajom nincs, csak ez. Mitől lehet ez? Okozhat valami bajt a kellemetlenségen kívül?
2011. okt. 4. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél szédültem, másodiknál nagyon gyakran, nagyon sokta 20 hetesig. Normális dolog, ne aggódj!
2011. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Normális.

Vérnyomásodat ilyenkor esetleg mérd meg.

Ha nagyon alacsony, akkor igyál egy kávét, vagy egy erősre főzött fekete teát, az feljebb nyomja.

2011. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Vérnyomásmérőm nincs, de egy tea attól még lehet, hogy segít. Jaj, remélem, nekem nem tart ki ez a 20. hétig, mert még csak a 8. héten járok!
2011. okt. 4. 15:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a szédülésből kezdtem gyanakodni :)

Nálam a 12. hétre elmúlt, nagyon-nagyon alacsony volt a vérnyomásom. Elmúlt, kb. a 12. hétre.

Addig álomkór és szédülés volt :)


Kávét nem ajánlom, orvosom szerint az nem kifejezetten a vérnyomást emeli, inkább a pulzust.

2011. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem, nálam is el fog múlni. Kávézni amúgy sem szoktam, nem tervezem pont most, hogy rászokok. :-)
2011. okt. 7. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:

:))

Kitartás! :)

2011. okt. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!