Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is kell szedni Semicill...

Nektek is kell szedni Semicillin kapszulát a 35. héttől?

Figyelt kérdés
Valami fertőzés megelőzésére van állítólag...
2012. febr. 22. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett semmit sem szednem.

Mikor írta ki neked a doki?

Ez egy vényköteles gyógyszer, általában légúti, húgyúti fertőzésekre. Csak úgy nem szokták terhelni ezzel a szervezetet, ha nincs baj.

Milyen lett a vérképed? Vagy nem vettek tőled hüvelyváladékot vagy valamit?

Nem lehet, hogy a doki látott valami fertőzést (fertőzés-gyanút), amire szedned kell?

2012. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellett semmit szednem. Sőt, a 36. héttől még a MagneB6-ot is abba kellett hagyni.
2012. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pozitív lett a Streptococcus szűrésed. Nekem azért kellett antibiotikumot szedni a terhesség végén.
2012. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem volt vizsgálat.Annyit mondott, hogy van egy fajta fertőzés ami ha a szervezetemben van akkor a baba születésnél elkaphatja..valami ilyesmi.Ráadásul napi4szer1 szemet kell belőle szedni plusz 3szem magnézium plusz 1szem vastabletta.Ja meg egy héten kétszer még az elevit-et is szedem.Tisztára megmérgeznek....
2012. febr. 22. 13:58
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt ilyen szűrésem..:O
2012. febr. 22. 13:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én dokim annyit mondott anno, hogy ha fertőzés-gyanús lennék (amúgy nekem sem volt streptococcus szűrésem, a dokim soha nem csinált, náluk nem szokás....), akkor szülés után adnak nekem is és a babának is injekciót és ezzel kiölik a baktériumokat. De nem kellett szednem több héten keresztül semmit sem.
2012. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem szokták külön mondani, a méhszáj vizsgálatot csináltak, sitty-sutty, leveszik a kenetet.

Lehet nem akart felidegesíteni, de feleslegesen tuti nem írja fel!

2012. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is szokás ez, megelőzés céljából, úgy ahogy a dokid mondta. Ez Miskolcon van. De én is feltettem itt ezt a kérdést, és ufonak hittek. :) Te hol vagy terhes? Lehet, hogy csak régiós sajátosság?
2012. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem semmilyen hüvelyi vizsgálatom nem volt mostanság...még kb.a 20.hét környékén volt, de akkor is csak a gombás fertőzésem miatt.Azóta nem vizsgált a dokim!
2012. febr. 22. 14:49
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: szintén Miskolci vagyok...akkor itt van a kutya elásva :)
2012. febr. 22. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!