Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koraterhességben, hematómával...

Koraterhességben, hematómával meddig barnáztatok? Szedek Utrogestan lágy kapszulát és hüvelykapszulát is kaptam! 3x2

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 12:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hany hetes vagy?"en a 16 heten kezdtem barnazni majd erosen verezni vegul a 24 heten elveteltem. remelem minden rendben lesz. pihenj sokat!!!
2012. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én most vagyok a 6.hétben.Hétfőn voltam orvosnál akkor azt mondta van szikhólyag, de a baba még picike, szívhang még nem látható! 1x nekem is volt vérzésem akkor be is mentünk az ügyeletre azt mondták pihenjek sokat és használjam az Utrogestant! 1 hete barnázgatok...azóta "vérzés" nem volt... Majd csak jövőhéten kell visszamennem UH-ra.
2012. febr. 8. 12:51
 3/17 anonim ***** válasza:

8.héten kezdtem picit vérezni,2 napig tartott barna volt inkább nem vérszínű utána teljesen elmúlt. Doki szerint elég komoly haematóma alakult ki,de akkor pulzált a szíve,rá egy hétre az uh-n már nem volt életjel.

Feküdtem végig,szedtem 2×2 Utrogestant,hiába sajnos.


Ez az én esetem,de lehet nálad pici csak a haematóma. Mióta barnázol?

2012. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja bocs,írtad hogy 1 hete.
2012. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
1hete barnázok, elvileg ma vagyok pont 6hetes...hétfőn 11.8mm volt a petezsák és benne 3mm szikhólyag...embrió még azt mondta nagyon kicsi! Jövőhéten kell visszamennem UH-ra!
2012. febr. 8. 14:37
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem 6.+ 5 naposan volt 10 mm.

Első terhességem problémamentes volt,napra pontosan ilyen idősen ő 17 mm volt.

2012. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A petezsák van a baba volt neked ekkora? És neked is volt hematomád?
2012. febr. 8. 14:57
 8/17 anonim ***** válasza:
3.-k válaszoló vagyok,6.-k választ is én írtam. A méret a petezsák mérete amit írtam,a baba méretét külön nem is mondták.
2012. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az ismerősöm (aki szakmabeli) nem az számít hogy mekkora lesz a petezsák hanem az hogy jövőhétre már legyen legalább 3mm a baba és látható szívhang! Azt írta a barnázás nem jelent veszélyt számomra....csak a piros vérzés! Nekem nagy mennyiségű vérzésed volt?
2012. febr. 8. 16:04
 10/17 anonim ***** válasza:

3.-k válaszoló:


Nem volt sok vér,pisilés után láttam,hogy piros utána barnás volt inkább,de két napig szivárgott folyamatosan az a nem sok mennyiség.

Dokim azt mondta,hogy jó esetben kiürül a vérömleny,úgyhogy szerintem jó jel,hogy hosszabb ideje barnázgatsz,ürült a vérömleny.

2012. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!