Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok és nagyon nem...

35 hetes vagyok és nagyon nem tudok aludni, orvos azt mondta szedhetem a hova-t, de mégis jó lenne tapasztalatokat hallani róla. Nem ártok vele többet annál hogy nem alszom?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szedd be, szedhetik terhesek is, ha az orvos javasolja.

Bizz az orvosodban, nem adna olyat, ami karos.En is szedek alvas-segitot, Sedatif PC-t.

2008. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én is szedem,úgyhogy nyugodtan szedheted.Ez egy gyógynövényes készítmény!
2008. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagymamám szedte a Hovát és ő nagyon rosszul volt tőle.

Magam véleménye az, hogy én biztos nem szednék semmilyen altatót vagy nyugtatót babásan. A babának nem árt, ha nem tudsz aludni, max neked kellemetlen. Amikor csak tudsz, pihenj, aludj akár napközben , ha éjjel nem megy. Sétállj nagyokat, a levegő segít, és csinálj programot, ami leköt, amit az agyad fel tud dolgozni éjjel. Mivel otthon vagyunk, nem érnek ingerek, nincs mit feldolgozni álmunkban, ezért is nehezebb aludni.

Igyál meleg édes tejet este, az is segíthet:-)VAgy valami teát.

2008. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!