Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki használt KLION hüvelytable...

Aki használt KLION hüvelytablettát?

Figyelt kérdés

Tegnap használtam először és iszonyatosan csípet, viszketet a felhelyezés után kb 20 percig. Ez normális?

A másik kérdésem az lenne, hogy olvastam sok fórumon, hogy másnap kijön a tabletta. Mindenképpen ki kell jönnie?


2012. febr. 22. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is használtam, és szenvedtem is vele. Nekem is csípett és fájt is mikor felhelyeztem. És igen, mindenképp kijön a felesleg. Ami kell az felszívódik.
2012. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is használom!épp most! be kell vizezni felhelyezés előtte egy picit, nekem reggelente nagyon erős folyásom lett tőle:S
2012. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött ki, csak folyékony formában, ahogy az előttem szóló mondta, hogy a felesleg folyt ki. Igen nekem is szörnyen égett, viszketett. Fel is hívtam a dokimat, hogy baj-e, azt mondta nem, így dolgozik a gyógyszer. Kipucol!:) Neked egészben jött ki?Bevizezted előtte? Nekem hálég már csak 4 szem van. De tegnap már fájt a felhelyezés, mert már unja a nunim a tabi tunkolást.
2012. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem sem jött ki egészben. De olyan sokan írták más fórumokon, hogy darabokban távozik. Nekem 5 napos kúrám van. Ma van a 2. nap.
2012. febr. 22. 21:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekem sem jött ki egészben, de a reggeli erős folyás nálam is megvan. Ha mindig van ez a nagyon csípő érzés, ne használd szerintem...vagyis kérdezz rá az orvosodnál.
2012. febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak az elsőnél volt.Szerencsére tegnap már nem volt. Viszont ma sokkal erősebb folyásom van tőle.Szinte csípő, maró.Nem elviselhetetlen,de azért érzem.
2012. febr. 23. 13:11
 7/9 anonim válasza:
Sziasztok, egy másik fórumon olvastam erről a hüvelykúpról, és úgy jutottam át erre a kérdésre, olvasgattam amiket irtatok, ezek ellenére hat a KLION? Megéri? Eredményes? Régóta szenvedek már hüvelyégéssel, szárazsággal, viszektéssel, váltogatják egymást, de az égés a leggyakoribb, több dolgot kipróbáltam már, és gyakori vendég vagyok a nőgyógyászomnál, de eddig még semmi nem segitett igazán. Mi miatt használtátok a KLION-t? Köszi a válaszokat! :)
2012. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem folyásom volt, de én nem viszkettem, nem volt csípő érzés. Csak 5 db-ot kellett elhasználnom. Valamivel kevesebb folyásom van most már, de sok helyen olvasom, hogy terhesség alatt normális a bővebb folyás. Amúgy nekem csak az első tabletta volt nagyon gáz. Nagyon mart, csípett kb 20 percig. Aztán még másnap volt rossz (viszketett) ameddig ki nem jött.
2012. márc. 12. 19:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzésekre adják és hüvelygyulladásra.
2012. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!