Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Izom és izület fájdalomra...

Izom és izület fájdalomra lehet terhesen lóbalzsamot használni? Vagy valami más krémet?

Figyelt kérdés
26 hetesen szigorú pihenésre vagyok fogva,és már nagyon fájnak az izületeim,csontom egyszóval mindenem és a kilók is rakódnak nagyon gyorsan amit nem bírok magamon.Aki ugyanígy van vele mit tett a fájdalmak ellen?
2012. febr. 22. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ennyire nem volt rossz a helyzet szerencsére. De amikor fájt a derekam, akkor én használtam lóbalzsamot (inkább ez, mint valami gyógyszer, mert legalább gyógynövényes). Fejfájáskor is lóbalzsamot kentem a halántékomra, nem gyógyszert vettem be.

Szóval szerintem nyugodtan használd.

Boldog Babavárást!

36h kismama

2012. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én lumbágós vagyok, és párszor beállt a derekam terhesség alatt, ilyenkor öt nap fekvés mert nem tudok menni, mivel a szokásos erős gyulladáscsökkentőket nem engedte a doki így maradt a paprikás lóbalzsam, szigorúan csak a paprikás mert nekem a derekamnak a meleg, azaz a paprikás a jó nem a jeges..viszont ha simán izomfájdalmaid vannak arra nem tudom érdemes -e, inkább magnézium , rám nem jött sok kiló idáig, de nekem is fájnak az izületeim, zsibbadnak a lábaim, kezeim, csontjaimat legszívesebben kikaparnám magamból, sajna ez vele jár!!Ki kell bírni:SS kitartás..37hkm.
2012. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Sportkrémet használtam, nekem az volt jó.
2012. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!