Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 38. héten, ma éjjel, oldalt...

Sedacurforte kérdése:

A 38. héten, ma éjjel, oldalt fekvésből, iszonyú fájdalomra ébredtem, ami már órák óta folyamatos. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A babám kb. 15 cm-re kinyomta a hasam egyik oldalát,a lábacskáit maga alá húzta, majd miután kínok között hanyatt fordultam, visszavette a már megszokott fekvési pózát. Azóta azonban, már kb. 8 órája folyamatosan fáj a hasam, görcsöl, szúr, de nem ritmikusan, semmit nem aludtam. Belső szervet rúghatott meg, pl.. beleket, rekeszizmot, az fájhat ennyire? Kinek volt hasonló "élménye"? ja és keményedik a hasam folyamatosan.
2011. júl. 30. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem belső szervek, neked bizony fájásaid vannak. nem mindenkinek kezdősik ritmikus rendezett összehúzódásokkal. Vegyél egy kellemesen meleg fürdőt v zuhanyoztasd a pocakod meleg vízzel. Ha jósolsz, akkor leáll a fájdogálás, ha itt az idő, akkor berendszerezi a fájásokat. Ha bizonytalan vagy, akkor inkább menj be a kórházba egy vizsgálatra, az nem árt.
2011. júl. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi válaszodat, és tanácsodat, most már elmúlt minden fájdalom, de azért figyelek, mert a keményedések kicsit még maradtak. ( lehet, hogy csak a tegnapi lángos zavart meg)
2011. júl. 30. 10:28
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

Az is lehet. Minden esetre már nem sok van hátra. De jó, h eszembe juttattad a lángos. Holnap repülök haza meglátogatni a családot és addig nem nygszom, amíg nem ehetek. :)

Jó egészséget és könnyű szülést!

2011. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!