Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e még embrió a petezsákb...

Lehet-e még embrió a petezsákban, ha tegnap azt mondták hüvelyi uh-on, hogy 5 hetes terhességnek felel meg, de szerintem 7-8 hetes? 23 mm-es a petezsák és csak szikhólyag látszik benne. Reménykedhetek még? Vagy missed ab lesz?

Figyelt kérdés
Semmi barnázgatásom nincsen, de biztosan tudom, hogy ápr. 21-én fogant a baba. 1 hét múlva kell visszamennem, nagyon hosszúnak fog tűnni ez az idő. Mindenkinek köszönöm a véleményét.
2009. jún. 6. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen fiatal terhességben még nem látszik a baba!Ha legközelebb mész,talán már lesz szivhangja!Miért gondolsz a legrosszabbra!Hidd el,ott van a baba a pocidban!Legyél nagyon boldog!

2009. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szikhólyagból alakul ki a baba!

És a remény hal meg utoljára!

2009. jún. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedvesek vagytok, tényleg csak reménykedhetek.
2009. jún. 6. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:

4 hetesen mentem először dokihoz szóval szinte azonnal mert tervezett baba, egy napot késett, másnap teszt, 3 nap múlva doki, aki meg is lepődött, hogy nagyon korán mentem, nekem is ekkor még csak a szikhólyag látszott, 2 hét múlva visszahívott, és hüvelyi uh-n már látszott a pici szive ahogy lüktetett, szóval ne izgulj, ha nem görcsölsz, nem vérzel minden renben,

Sok boldogságot,

31 hetes kismama:)

2009. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szeretném tudatni veletek, hogy tegnap missed ab-on estem át. Sajnos jól éreztem a dolgot. Lelkileg eléggé kivagyok, nem tudom, hogyan fogom ezt feldolgozni. Már van két gyermekem, sosem gondoltam, hogy ilyesmi megtörténhet velem. A baba apukája bár tegnap velem volt egész nap, de mégis elhagyott. Szörnyű ez a kettős fájdalom. Legalább a baba megmaradt volna nekem, ha már a pasit elveszítettem.
2009. jún. 12. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!