Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi verzes normalis egy...

Mennyi verzes normalis egy vizsgalat utan?

Figyelt kérdés
34+4 vagyok, vizsgalat utan kb fel ora alatt atvereztem egy tisztasagi betetet. Azota is erzem hogy jon meg valami, meg picit gorccsolok is, de nem akarok futkosni a wcre hogy ellenorizzem. Most persze gyorsan lefekudtem. Hany ora utan mennetek vissza a dokihoz?
2012. febr. 23. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
AZONNAL!!!
2012. febr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most!!!!!!A vérzés szerintem egyáltalán nem normális!

Én csakis a szülés előtt pár órával véreztem meg a vizsgálat után,előtte sosem!

2012. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semennyi!

Irány a kórház!

2012. febr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azonnal menj a kórházba nehogy baj legyen!!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azonnal!

Ha voltál már, írd meg mit mondtak, bár gondolom úgyis benn kellett maradnod.

2012. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző babómmal én is így voltan, nekem nyitva volt a külső méhszályam, ezért elég gyakran ellenőrizték is. Harminc valahanyadik hét után az összes vizsgálat után volt minimális vizeskés vérzésem. Azt mondta az orvosom, hogy érzékeny, puha a méhszájam. De a mennyiség közel sem egy betétnyi volt... Szerintem legalább hívd fel, de jobb ha lát!!!
2012. febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!