Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyire van tisztában az...

Ki mennyire van tisztában az újraélesztési technikával? Hol lehet elsajátítani, van Pest megyében valahol tanfolyam?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nemrég voltam egy elsősegély tanfolyamon, ott van szó ilyenekről. Ez Budapesten volt.
2012. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a várandóság alatt kötelező lenne egy ilyen, ugyanakkor azt is gondolom, hogy ember legyen a talpán, aki önállóan a saját gyerekét újra tudja éleszteni. Kiindulási pontnak nem rossz, de én pl. hiába tanultam, az első reakcióm az lenne, hogy felhívom a mentőket és ők telefonon irányítanak.

A neten rengeteg video van róla, autodidakta módon is el lehet sajátítani, de pl. egy jogosítványhoz az elsősegély tanfolyamon is tananyag.

2012. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ezt az oldalt nagyon szeretem, nagyon jól összefoglalja:

[link]

2012. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem a reklám helye,de ahol én voltam elsősegélytanfolyamon (jogsihoz) nem sok mindent tanítottak meg, a röpke 3 órás tanfolyam alatt. Az biztos, hogy sose kerüljön az ember ilyen helyzetbe, mert valószínű ugyis leblokkol,de azért jó lenne valamit tudni a dologról, még szülés előtt.

Majd megkérdezem a védőnőt, hátha tud segíteni.

2012. febr. 23. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Léghajó program. Nagyon szuper, ott gyakoroltatják veletek. Neten keress rá.
2012. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utólsó! Köszi az infót, már utána is néztem! Te is jártál náluk esetleg?
2012. febr. 24. 08:48
 7/9 anonim ***** válasza:
A János kórházba jártam szülésfelkészítő tanfolyamra, nagyon szuper, körbejár minden témát, minden kedden van. Ha jól számolom legközelebb március 20-án 16 órától lesz az újraélesztésről szó.
2012. febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Most kaptam infót, hogy a Heim Pálban is van minden hó utolsó péntekjén.

3000 FT. Mégse 13000 mint a Léghajó program.

2012. febr. 25. 09:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Léghajó programin mi is részt vettünk, és nagyon hasznos, szuper dolog. Minden leendő szülőnek kötelezővé tenném!!!!!!
2012. febr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!